Zaszczep się w niedzielę!

Zaszczep się w niedzielę!

Zaszczep się w niedzielę! - Zaszczep się w niedzielę!

Drodzy mieszkańcy Elbląga i nie tylko… Jeżeli jeszcze się nie zaszczepiliście przeciwko COVID-19, to mamy przyjemność poinformować, że już w najbliższą niedzielę 25 lipca 2021r. w godz. od 10.00 do 18.00 w Ratuszu Staromiejskim, przy ul. Stary Rynek 25, w sali 100 ponownie będzie możliwość zaszczepienia się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson. Szczepienie nie wymaga wcześniejszej rejestracji. Po prostu przyjdź na niedzielny spacer na Stare Miasto i zaszczep się! Zadbaj o zdrowie i bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych!

 

Porozmawiaj o swoich wątpliwościach
Jeżeli macie jakiekolwiek obawy, czy wątpliwości związane ze szczepieniem, to również w niedzielę, w godz. od 15.00 do 18.00 przy scenie na placu obok Katedry, podczas koncertu zespołu Sound’n’Grace, w specjalnie przygotowanym namiocie profilaktycznym, będzie można skorzystać z konsultacji z lekarzem i pielęgniarką, a także porozmawiać na temat szczepień. Doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści pomogą uzyskać wszystkie niezbędne informacje i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Osoby, które odwiedzą nasz namiot otrzymają zestaw gadżetów miejskich.

Zachęcamy do skorzystania z porad i możliwości zaszczepienia się. Jako Elblążanie bądźmy odpowiedzialni. Bądźmy solidarni!