Seniorze – już jutro wybierz „Kierunek: Zdrowie”

Seniorze – już jutro wybierz „Kierunek: Zdrowie”

Seniorze – już jutro wybierz „Kierunek: Zdrowie” - Seniorze – już jutro wybierz „Kierunek: Zdrowie”

Już jutro - 15 marca serdecznie zapraszamy na ostatnie już spotkanie w ramach bezpłatnej kampanii prozdrowotnej pn. „Kierunek: Zdrowie”. Tym razem seniorzy uzdrawiać będą ciało poprzez Refleksologię.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 13.00 w hali sportowo – widowiskowej MOSiR przy Al. Grunwaldzkiej 135. Z uwagi na charakter zajęć prosimy o luźny, sportowy ubiór i obuwie zmienne.

Jutrzejsze zajęcia poprowadzi Katarzyna Laskowska z gabinetu Refleksologii i rehabilitacji, która między innymi pokaże uczestnikom spotkania rozmieszczenie na stopach, dłoniach i twarzy refleksów poszczególnych narządów. Zaprezentuje także, w jaki sposób pracą na refleksach, możemy oddziaływać na poszczególne części ciała, uruchamiając naturalny proces samoleczenia i przywracania równowagi organizmu m.in. w dolegliwościach kręgosłupa, kolan, bólach głowy, czy niestrawności.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami podczas jutrzejszego podsumowania kampanii odbędzie się również losowanie nagród wśród seniorów, którzy przynajmniej trzy razy wzięli udział w tegorocznej zajęciach.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Witold Wróblewski Prezydent Elbląga, współorganizatorem Elbląska Rada Seniorów.
Projekt został dofinansowany w ramach Funduszu Społecznego Grupy Żywiec www.fundusz.grupazywiec.pl