Seniorze – już jutro wybierz „Kierunek: Zdrowie”

Seniorze – już jutro wybierz „Kierunek: Zdrowie”

Seniorze – już jutro wybierz „Kierunek: Zdrowie” - Seniorze – już jutro wybierz „Kierunek: Zdrowie”

Już jutro - 15 lutego odbędzie się drugie spotkanie w ramach bezpłatnej kampanii prozdrowotnej pn. „Kierunek: Zdrowie”. Tym razem zajęcia dotyczyć będą tańców regionalnych. Seniorzy będą mieli również okazję degustować zdrową żywność przygotowaną przez uczniów Zespołu Szkół Gospodarczych.

 

Spotkanie rozpocznie się o godz. 13.00 w hali sportowo – widowiskowej MOSiR przy Al. Grunwaldzkiej 135. Z  uwagi na charakter zajęć prosimy o luźny, sportowy ubiór i obuwie zmienne.

Tematyka jutrzejszego spotkania brzmi – Wracamy do tradycji i obyczajów – Tańce regionalne. Naukę  poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy tańca - Mistrzowie Świata Standardowych Formacji Tanecznych.

Po warsztatach uczestnicy spotkania będą mogli spróbować potraw przygotowanych przez uczniów Zespołu Szkół Gospodarczych, w tym: sałatek, musów, ciast i zdrowych przekąsek. Na niektóre dania będzie można uzyskać przepisy.

Zgodnie z zapowiedzią podczas jutrzejszego spotkania seniorzy otrzymają specjalne karty.  Osoby, które co najmniej trzy razy będą uczestniczyły w zajęciach wezmą udział w losowaniu nagród, które odbędzie się podczas podsumowania Kampanii.

Zobacz szczegółowy harmonogram wszystkich spotkań wraz z tematami: HARMONOGRAM SPOTKAŃ KAMPANII "KIERUNEK: ZDROWIE"

Organizatorem przedsięwzięcia jest Witold Wróblewski Prezydent Elbląga, współorganizatorem Elbląska Rada Seniorów.Projekt został dofinansowany w ramach Funduszu Społecznego Grupy Żywiec www.fundusz.grupazywiec.pl