Zapraszamy Wolontariuszy do XXVI Finału WOŚP w Elblągu!

zostań wolontariuszem

zostań wolontariuszem - zostań wolontariuszem

Z przyjemnością informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu podjęła się organizacji XXVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Elblągu. Już 14 stycznia 2018 roku po raz 26 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Inicjatywy Jurka Owsiaka nikomu nie trzeba przedstawiać. Każdego roku, w jedną karnawałową niedzielę w całej Polsce oraz wielu miejscach świata odbywają się koncerty, wydarzenia artystyczne, a na ulice miasta wyruszają grupy barwnych wolontariuszy z charakterystycznymi puszkami. Tegoroczny temat finału: „pozyskanie środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

 

Szanowni Państwo -  mieszkańcy Elbląga !!!
Zapraszam Państwa do bycia - Wolontariuszem XXVI Finału WOŚP !!!

Rejestracja wolontariuszy na dwa sposoby:

Przez stronę www.wolontariusze.wosp.org.pl wybieramy Elbląg i rozpoczynamy rejestrację.

Wolontariusz pełnoletni: samodzielnie dokonuje zgłoszenia do Sztabu
Wolontariusz niepełnoletni: zgłasza się z pomocą opiekuna prawnego

Wolontariusz po dokonaniu zgłoszenia przez stronę www muszą stawić się w siedzibie Regionalnego Centrum Wolontariatu przy ul. Związku Jaszczurczego 17/26 w celu weryfikacji wprowadzonych danych i podpisania stosownych dokumentów.
     
Zgłaszamy się w siedzibie Regionalnego Centrum Wolontariatu przy ul. Związku Jaszczurczego 17/26, zabieramy ze sobą: zdjęcie, dowód lub inny dokument tożsamości, w przypadku osób nieletnich dodatkowo zabieramy ze sobą opiekuna prawnego, który na miejscu podpisze zgodę na wasze uczestnictwo w XXVI Finale WOŚP w Elblągu.

​Rejestracją wolontariuszy XXVI Finału WOŚP w Elblągu zajmuje się:

Regionalne Centrum Wolontariatu ul. Związku Jaszczurczego 17/26 od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 do 18.00 oraz soboty w godzinach od 10.00 do 15.00 do dnia 6 grudnia 2017 roku.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod numerem tel.  55 235-18-85

Szef Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Elblągu

Bogusław Milusz