Zostań partnerem akcji „Elbląg za pół ceny”

Elbląg za pół ceny
Już po raz szósty i siódmy elbląskie lokale gastronomiczne, hotele, salony urody, punkty usługowe i sklepy będą oferować swoje produkt za połowę ceny. Wszystkie podmioty zainteresowane dołączeniem do naszej akcji zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń. Czekamy na nie do 24 marca.

 

Z roku na rok przybywa firm, które włączają się do akcji . Kiedy zaczynaliśmy w 2011 roku, były zaledwie 22. podmioty. W kolejnym dołączyły następne, a w 2013 było już 54. przedstawicieli różnych branż – mówi Hanna Laska-Kleinszmidt, zastępca dyrektora Biura Prezydenta Miasta. Choć już ta liczba jest niemała, to liczymy, że w tym roku będzie Państwa znacznie więcej. Możemy powiedzieć, że to już elbląska tradycja, ale… jakże smaczna tradycja – dodaje Hanna Laska-Kleinszmidt.

Od trzech lat w dwa wybrane weekendy elbląskie firmy oferują swoje produkty za połowę ceny, dając jednak 100 procent jakości. W tym roku "Elbląg za pół ceny" odbędzie się 26-27 kwietnia oraz 13-14 września. Wszystkie podmioty zainteresowane uczestnictwem w akcji prosimy o zapoznanie się z regulaminem i złożenie deklaracji.

Pełna lista firm, które zgłoszą swój akces do akcji, będzie zamieszczona w folderze na targi turystyczne Jantur w Kaliningradzie i Elbląskim Serwisie Miejskim. Dodatkowo wszyscy przedsiębiorcy otrzymają plakaty akcji, emitowane będą również spoty reklamowe w Telewizji Elbląskiej i Radiu ESKA.

REGULAMIN

DEKLARACJA UCZESTNICTWA