Zapraszamy na otwarte spotkanie konsultacyjne

Urząd Miejski w Elblągu zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych projektu dokumentu: Analiza uwarunkowań przestrzennych Elbląskiego Obszaru Funkcjonalnego” opracowywanego w ramach projektu: „Przygotowanie dokumentów strategicznych dla Elbląskiego Obszaru Funkcjonalnego”.

Konsultacje prowadzone będą  do 5 czerwca 2015 roku.

Opinie i uwagi można zgłaszać na formularzu konsultacji społecznych, który wraz z projektem dokumentu jest dostępny na stronie  http://um-elblag.samorzady.pl/art/id/37026 oraz w Departamencie Strategii i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Elblągu, przy ul. Łączności 1 (budynek Urzędu Stanu Cywilnego, I piętro pok. nr 6).

Wypełniony formularz konsultacyjny można przekazać:

    drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    drogą korespondencyjną na adres: Departament Strategii i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Elblągu, ul. Łączności 1, 82-300 Elbląg,
    osobiście pod powyższym adresem.

Bez rozpatrzenia pozostaną opinie i uwagi:

    z datą wpływu po dniu 5 czerwca br.,
    przekazane w innej formie niż na formularzu konsultacyjnym (za wyjątkiem uwag zgłoszonych podczas spotkania informacyjnego).

W ramach konsultacji społecznych przeprowadzone zostanie otwarte spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 29.05.2015 r. o godzinie 16:00 w Elblągu w Ratuszu Staromiejskim przy ul. Stary Rynek 25, w sali konferencyjnej A na poziomie: -1.