Rusza kolejna edycja naboru wniosków do Nagrody Prezydenta Elbląga

Rusza kolejna edycja naboru wniosków do Nagrody Prezydenta Elbląga

Rusza kolejna edycja naboru wniosków do Nagrody Prezydenta Elbląga - Rusza kolejna edycja naboru wniosków do Nagrody Prezydenta Elbląga

Wzorem lat ubiegłych Prezydent Elbląga Witold Wróblewski zaprasza do składania wniosków na kandydatów do Nagrody Prezydenta Elbląga.
Nagroda Prezydenta Elbląga – indywidualna lub grupowa - stanowi wyraz uznania za szczególne działania podejmowane na rzecz Elbląga i jego mieszkańców.

Przyznawana jest za okres mijającego roku kalendarzowego lub za całokształt działalności w jednej z kategorii:  przedsiębiorczość i innowacje; działalność oświatowa i naukowa; ochrona zdrowia; kultura i sztuka; sport i turystyka; działalność ekologiczna; działalność społeczna oraz  kategoria inne.

Szczegółowy regulamin określający tryb i zasady przyznawania Nagrody Prezydenta Elbląga oraz wzór wniosku dostępne są  na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Elblągu: http://um-elblag.samorzady.pl/art/id/20506. Więcej informacji można również uzyskać telefonicznie pod nr tel. 55 239 34 65 lub drogą mailową pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wypełnione dokumenty w wersji papierowej należy złożyć w Departamencie Promocji, Kultury i Turystyki przy ul. Stary Rynek 25 w Elblągu  oraz przesłać drogą elektroniczną w formacie do edycji na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 15 listopada 2020 r.

Czekamy na propozycje osób/instytucji, które w sposób szczególny swoją codzienną pracą, aktywnością i zaangażowaniem przyczyniają się do rozwoju naszego miasta.