Mikołajkowe spotkanie dla przedszkolaków

Mikołajkowe spotkanie dla przedszkolaków

Mikołajkowe spotkanie dla przedszkolaków - Mikołajkowe spotkanie dla przedszkolaków

W piątek w Hali Sportowo - Widowiskowej odbyło się Spotkanie Mikołajkowe Prezydenta z dziećmi z elbląskich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych działających przy szkołach podstawowych. Nie mogło oczywiście zabraknąć również Mikołaja i prezentów. W zabawie uczestniczyło ponad 1150 dzieci.

 

- "Witam Was bardzo serdecznie. Przywiozłem do Was Świętego Mikołaja, który ma dla Was prezenty i słodkie niespodzianki. Wszystkim życzę udanej zabawy" - mówił Prezydent Witold Wróblewski.

Oprócz spotkania ze Św. Mikołajem na dzieci czekało jeszcze wiele innych atrakcji. Były tańce i zabawy z bajkowymi animatorami.
Nie mogło oczywiście zabraknąć prezentów. Każda placówka otrzymała zestawy zabawek i pomocy dydaktycznych.

W czasie trwania imprezy opiekę nad dziećmi sprawowali opiekunowie placówek, wolontariusze, młodzież szkół ponadgimnazjalnych, a także studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu. Aby zapewnić bezpieczeństwo bawiącym się dzieciom, w hali został zorganizowany punkt ratownictwa medycznego, w obrębie obiektu zostały zwiększone patrole zarówno Policji jak i Straży Miejskiej. Nad bezpieczeństwem czuwała również Straż Pożarna. Wszystkim służbom oraz wolontariuszom serdecznie dziękujemy!

Galeria zdjęć