Podziękowania za WOŚP

Podziękowania za WOŚP

Prezydent Witold Wróblewski spotkał się dziś z przedstawicielkami elbląskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na ręce Pani Agnieszki Banaś Prezes PTTK Ziemi Elbląskiej, koordynatora WOŚP w Elblągu Prezydent złożył podziękowania wszystkim członkom sztabu, wolontariuszom i sponsorom 25 Finału WOŚP w naszym mieście.
- „Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy włączyli się w organizację tegorocznego Finału w naszym mieście. Jestem pełen uznania dla osób pracujących w elbląskim sztabie. Widziałem jak wielu elblążan z wielkim zaangażowaniem i entuzjazmem włączyło się w zbiórkę pieniędzy. Mamy naprawdę dużo mieszkańców o wielkim sercu. To bardzo cieszy. Po raz kolejny elblążanie pokazali, że można na nas liczyć. Szczególne podziękowania składam Pani Agnieszce Banaś za koordynację wszystkich działań"– podkreślał Prezydent podczas dzisiejszego spotkania.


- „Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji tegorocznego Finału. Dziękujemy wszystkim instytucjom, w tym Urzędowi Miejskiemu oraz osobom prywatnym. Mamy wspaniałych mieszkańców. To był rekordowy Finał. Na dzień dzisiejszy mamy zebrane ponad 269 tys. zł. Cały czas wpływają jeszcze środki z wygranych licytacji. Jeśli wszyscy dokonają wpłaty za wylicytowane przedmioty przekroczymy 300 tys. zł. Trzeba podkreślić również duży wkład elbląskich placówek oświatowych. WOŚP grała w 22 szkołach, w których zebrano prawie 80 tys. zł." – zaznaczyła Agnieszka Banaś, Prezes elbląskiego oddziału PTTK, koordynator WOŚP w Elblągu.


Pieniądze z tegorocznej ze zbiórki przeznaczone będą na zakup urządzeń medycznych dla ratowania życia i zdrowia dzieci i seniorów.

Podziękowania za WOŚP

Podziękowania za WOŚP

Podziękowania za WOŚP