"Onko Tour", czyli wyprawa rowerowa Fundacji Pokonaj Raka na trasie Elbląg-Suwałki

logo

W lipcu przez Polskę po raz kolejny przejedzie Tour de Pologne. Nawiązując do najważniejszego kolarskiego wyścigu w kraju, ciekawą inicjatywę podjęły osoby z doświadczeniem onkologicznym, które w sierpniu wyruszą w wyprawę rowerową pn. "Onko Tour". 1 sierpnia wyprawa "Onko Tour" wyruszy z Elbląga i 6 sierpnia powinna dotrzeć do Suwałk. Wydarzenie objął patronatem sam Czesła Lang. Poniżej prezentujemy apel naszego wybitnego kolarza o wspieranie tej inicjatywy.


 

Trasa Onko Tour 2016

  • 1 sierpnia Elbląg - Frombork
  • 2 sierpnia Frombork - Pieniężno
  • 3 sierpnia Pieniężno - Lidzbark Warmiński
  • 4 sierpnia Lidzbark - Węgorzewo:
  • 5 sierpnia Węgorzewo - Stańczyki
  • 6 sierpnia Stańczyki - Suwałki (zakończenie i pożegnanie)

Apel Czesława Langa

"Od wielu lat wspieram inicjatywy promujące zdrowy i aktywny tryb życia, a także akcje charytatywne i społeczne. Jako były sportowiec doskonale wiem jak istotne w naszym życiu są zdrowie, aktywność, ruch i dobre odżywanie. Niestety nie wszyscy mają szansę na zdrowe życie. Jednak najpiękniejsze jest to, że mimo choroby się nie poddają, walczą i chcą żyć pełnią życia. Dlatego też z wielką radością przyjąłem zaproszenie do udziału w wyścigu Onko Tour organizowanego przez Fundację Pokonaj Raka. Ciekawy pomysł, szczytny cel, wspaniała atmosfera – to wszystko skłoniło mnie do udziału w wyścigu, który odbędzie się na początku sierpnia tego roku.

W związku z tym chciałbym zwrócić się do Państwa o wsparcie dla Fundacji Pokonaj Raka i promocję tej wspaniałej inicjatywny. Prosimy o informowanie o Onko Tour wśród lokalnej społeczności, na Państwa stronach internetowych, w lokalnych mediach, mediach społecznościowych. Im więcej promocji i informacji o wyścigu, tym większa szansa na pomoc tym najbardziej potrzebującym. Każda, nawet najdrobniejsza pomoc będzie dla nas wielkim wsparciem. Więcej informacji znajdą Państwo na http://www.pokonajraka.com/aktualnosci/141-onko-tour-2016.html

Z góry serdecznie dziękuję za życzliwość i zapraszam do udziału w Onko Tour. Do zobaczenia na trasie!"


Czesław Lang