SP 19 mistrzem województwa w siatkarskich czwórkach chłopców

SP 19 mistrzem województwa w siatkarskich czwórkach chłopców
W poniedziałek 23 maja 2016 roku odbył się turniej finałowy o Mistrzostwo województwa Warmińsko – Mazurskiego w mini piłce siatkowej chłopców w kategorii czwórek. Po uprzednio rozegranych trzech poziomach eliminacyjnych wyłoniono najlepsze 6 drużyn w całym województwie. W meczu finałowym, którego stawką były złote medale i tytuł Mistrza Województwa nasi siatkarze napotkali swoich grupowych rywali z Ełku. Po raz drugi tego dnia pokonaliśmy ich i mogliśmy się cieszyć ze złotych medali. Jest to wielki sukces naszej reprezentacji. Warto dodać, że cały turniej przeszliśmy jak burza i wygraliśmy wszystkie mecze bez straty seta. Warto podkreślić, że również druga czwórka spisała się znakomicie. Chłopcy z drugiego zespołu udowodnili, że umiejętnościami wcale nie odstawali od reprezentantów pierwszego. To pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość, ponieważ większość chłopców uczy się dopiero w 4 i 5 klasie  i będą mogli reprezentować naszą szkołę w tych rozgrywkach za rok i dwa lata.
Ciągła współpraca na linii IKS ATAK – SP 19 przynosi medalowe rezultaty. Trzeba nadmienić, że MVP turnieju został siatkarz naszej szkoły Adrian Gąsiorowski.

Wyniki :
SP 19 Elbląg – SP 6 Ełk 2:0
SP 19 Elbląg – SP 7 Bartoszyce 2:0

Półfinał
SP 19 Elbląg – SP Lechowo 2:0

Finał
SP 19 Elbląg – SP 6 Ełk 2:0

Klasyfikacja końcowa
1.    SP 19 Elbląg
2.    SP 6 Ełk
3.    SP 4 Ełk
4.    SP Lechowo
5.    SP 19 Olsztyn
6.    SP 7 Bartoszyce