Elbląska Wiosna Pływacka

zawody

zawody - zawody


Już po raz dziesiąty Uczniowski Klub Pływacki "Jedynka" zorganizuje cykliczne zawody pływackie pn. Elbląska Wiosna Pływacka, które po raz pierwszy odbędą się na sportowej pływalni w CRW Dolinka.

Do Elbląga ponownie przyjedzie liczna grupa młodych ludzi z pasją do pływania. W poprzedniej edycji wystartowało ponad 400 młodych zawodników z klubów pływackich z całej Polski, a w tym roku chęć przyjazdu zadeklarowały także kluby z Litwy i Rosji.

W tegorocznych zawodach rywalizować będą zawodnicy z roczników 2003-2008, w tym liczna grupa młodych, elbląskich pływaków:-)

Najlepsi w każdej konkurencji zostaną nagrodzeni pięknymi medalami oraz pamiątkowymi dyplomami, 3 najlepszych zawodników z każdego rocznika z największą liczbą pkt. wielobojowych otrzyma puchary i nagrody rzeczowe. Na zakończenie zawodów odbędzie się Wyścig Australijski, a zwycięzcy otrzymają statuetki. Nagrodzone pucharami zostaną także 3 najwyżej punktujące Kluby, a dla każdego uczestnika organizator przygotował słodką niespodziankę:-)

UKP Jedynka

zawody

zawody - zawody