Na ostatnim Ice Party najaktywniejsi otrzymają nagrody

ice party

ice party - ice party


Jeśli nie masz pomysłu na niedzielne popołudnie, to skorzystaj z oferty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji i przyjdź na lodowisko Helena. O godz. 17.40 rozpocznie się ostatnie w tym sezonie Ice Party.
 
Przez cały zimowy sezon na elbląskim lodowisku Helena, w ramach akcji Aktywuj się z MOSiR-em, odbywały się taneczne zabawy dla mieszkańców. Przed nami ósme i zarazem ostatnie już w tym sezonie spotkanie w ramach Ice Party. Każdy kto tego dnia odwiedzi lodowisko, będzie mógł przy dobrej muzyce, miło i sympatycznie spędzić czas.

- Jak na zakończenie przystało, ostatnie w tym sezonie Ice Party ma być wyjątkowe - wyjaśnia Marek Kucharczyk, specjalista ds. Marketingu i Reklamy w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Elblągu. - W podróż muzyczną zabierze nas znany konferansjer Krzysztof Panas, co gwarantuje świetną zabawę. Punktualnie o godzinie 17.40 wystartuje roztańczona sesja, na której rozlosujemy atrakcyjne nagrody. Na uczestników czekają także ciekawe konkursy.

Podczas pierwszego w tym sezonie Ice Party każdy z uczestników zabawy otrzymał kupon konkursowy na którym należało zbierać pieczątki potwierdzające udział w niedzielnych spotkaniach na lodzie. Teraz na najbardziej aktywnych uczestników Ice Party czekają nagrody i niespodzianki ufundowane przez sponsorów.

- Pula nagród tym razem przekroczy tysiąc złotych, a atrakcyjne upominki trafią do najbardziej aktywnych imprezowiczów - podkreśla Krzysztof Panas, odpowiedzialny za oprawę muzyczną imprezy i jej prowadzenie. - Okazuje się, że warto było systematycznie odwiedzać lodowisko i zbierać pieczątki. Dla najaktywniejszych przygotowaliśmy m.in. niepowtarzalny pakiet zabiegów, niespodziankę od hotelu oraz kolację w restauracji.

Ostatnie w tym sezonie Ice Party odbędzie się w niedzielę 14 lutego o godz. 17.40. Bilet wstępu na zabawę to koszt 9 złotych (bilet normalny) i 6 zł (bilet ulgowy). W czasie imprezy czynna będzie także wypożyczalnia sprzętu, a za wypożyczenie pary łyżew zapłacimy 6 zł. Wejściówki można zakupić i rezerwować w kasie lodowiska, która czynna jest w piątek w godz. 16:00 do 19:30 oraz sobotę i niedzielę w godz. 11:30 – 18:00. Zapisy przyjmowane są także telefoniczne pod nr (55) 625-63-13 w godzinach otwarcia kasy.

Fundatorami nagród są: Kosmetyka Profesjonalna Marlena Werenc, Kadyny Folwark Hotel & SPA, Pizzeria&Restauracja Oliwka, JUMP Fitness Maciej Skrobotun, Krzysztof Panas IMPREZY REKLAMA.

Tekst i fot. MOSiR