Bądź fit i trenuj z MOSiR-em

fitnes z mosirem

fitnes z mosirem - fitnes z mosirem


Zima to doskonały czas, by wybrać się na zajęcia Fit Camp, które pomogą nam zadbać o formę, zdrowie i kondycję. A to z kolei sprawi, że już wiosną, będziemy mogli cieszyć się z najlepszej sylwetki jaką kiedykolwiek mieliśmy.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Jump Fitness Maciej Skrobotun zapraszają na cotygodniowe zajęcia Fit Camp. W każdy piątek w Pałacu Fitness przy Bulwarze Zygmunta Augusta odbywają się zajęcia w których uczestniczą zarówno ci, którzy chcą zadbać o zdrowie i kondycję, jak i osoby, których głównym celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów.

- Nikogo nie trzeba przekonywać, jak ważny dla zdrowego trybu życia jest ruch - wyjaśnia Maciej Skrobotun. - Aby być fit, nie trzeba bowiem wyciskać z siebie litrów potu w siłowni. Wystarczą proste ćwiczenia np. podskoki, bieg w miejscu czy brzuszki. Ważne by były wykonywane sekwencyjnie. Sport powinien być dla nas doskonałą zabawą, poprawiać nastrój i mieć na nas pozytywny wpływ.

Jak twierdzą uczestnicy zajęć, na sportową aktywność mogą sobie pozwolić wszyscy, bez względu na wiek i płeć. Do wspólnych ćwiczeń możemy także namówić znajomych oraz rodzinę. A wszystko po to, by sport sprawiał wszystkim radość i był doskonałą zabawą. I właśnie poprzez organizację takich zajęć organizatorzy chcą rozruszać elblążan i namówić ich do aktywnego i co ważne zdrowego trybu życia. A jeśli nasz organizm domaga się intensywniejszej aktywności, trener personalny Maciej Skrobotun podpowie, jak  ułożyć sobie własny trening, aby w zależności od potrzeby zwiększyć wytrzymałość i nabrać siły.

Podczas zajęć uczestnicy nie tylko ćwiczą, ale także pogłębiają swoją wiedzę na temat różnych form treningu, odżywiania i stosowania odpowiedniej diety. Trenerzy personalni dobiorą dla ciebie odpowiednią dietę i zestaw ćwiczeń, a wszystko w prosty i przyjemny sposób. Uczestnicy Fit Camp mogą skorzystać m.in. z analizy składu ciała z której dowiedzą się w ilu procentach ich organizm składa się z mięśni, wody i tłuszczu. Znajomość wszystkich parametrów naszego ciała pozwala lepiej zrozumieć jak poprawić samopoczucie oraz prawidłowo zrzucić lub utrzymać wagę.   

Zajęcia Fit Camp realizowane w ramach akcji „Aktywuj się z MOSiR-em” odbywają się w każdy piątek o godz. 19:00 w Pałacu Fitness przy Bulwarze Zygmunta Augusta 12. Zajęcia prowadzi trener personalny Maciej Skrobotun. Wstęp na zajęcia to koszt 5 złotych. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 608-816-708.

Tekst MOSiR
Fot. Maciej Skrobotun