Ferie na półmetku

ferie
Drugi tydzień ferii w pełni, warto więc podsumować miniony tydzień, by zobaczyć jak kształtowała się frekwencja na poszczególnych zajęciach kulturalnych i sportowych organizowanych w miejskich instytucjach. Z tego typu zajęć skorzystało ponad pieć tysięcy trzysta dzieci (dokładnie 5352 osoby).

W instytucjach kultury

W Centrum Sztuki Galerii EL z zajęć warsztatowych skorzystało ponad 300 dzieci, podobna ilość wzięła udział w spotkaniach z historią w Muzeum Archeologiczno-Historycznym (335 dzieci). Najwięcej młodych elblążan odwiedziło Bibliotekę Elbląską (siedzibę główną i filie), łącznie aż 979 dzieci.

Na sportowo
Absolutnym rekordzistą jeśli chodzi o frekwencję jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, z którego oferty skorzystało w ubiegłym tygodniu około 2.500 aktywnych uczestników. Powodzeniem cieszą się również zajęcia w Centrum Sportowo-Biznesowym - 738 osób i Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym - blisko 500 osób.

Ferie w Elblągu wciąż trwają, a my zachęcamy do zapoznania się z informatorem dotyczącym ferii i aktywnego spędzania czasu wolnego.

Ferie 2016 w Elblągu - informator