Karnawałowe szaleństwo na lodowisku HelenaPonad 250 osób spędziło niedzielne popołudnie na elbląskim lodowisku Helena. Przez dwie godziny wszyscy wspólnie bawili się podczas Karnawału na lodzie zorganizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Mali i ci więksi, dorośli i dzieci - wszyscy w niedzielę wspólnie bawili się na lodowisku Helena. Okazją do spotkania był zorganizowany przez MOSiR Karnawał na lodzie. Imprezę poprowadził duet klaunów Rupert i Rico, którzy zadbali o to, by na każdej dziecięcej buzi pojawił się uśmiech.

- Miło było patrzeć jak dzieci wraz z dorosłymi wspólnie bawią się na naszym lodowisku - informuje Marek Kucharczyk, specjalista ds. Marketingu i Reklamy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. - Para klaunów odwiedziła nas po raz drugi i ponownie stanęła na wysokości zadania. Dobra muzyka i wiele atrakcji, to wszystko czekało na naszych gości. Każdy z uczestników miał możliwość wspólnej zabawy i otrzymania upominków. Tego dnia, także z racji wystroju i klimatu, lodowisko zamieniło się w bajkową krainę.

A atrakcji, które czekały na uczestników karnawału, było naprawdę sporo. W ciągu dwugodzinnej imprezy o doskonały nastrój zadbali Rupert i Rico, którzy raz po raz zapraszali całe rodziny do wspólnej zabawy. Oprócz tańca były także konkursy tematyczne, zadania sprawnościowe, a na śmiałków czekały upominki. Dzieci otrzymywały m.in: lizaki i trąbki, a wszyscy uczestnicy zabawy czapeczki świętego Mikołaja.

- Na lodowisko przyszedłem z ciocią oraz kuzynem i naprawdę fajnie się bawię - zdradza 8-letni Igor. - Zabawy jest tak dużo, że czasem musimy odpocząć, ale i tak startujemy we wszystkich konkurencjach. Jest bardzo dużo świateł i lodowisko wygląda cudownie. Podobał mi się jeszcze pokaz baniek mydlanych i konfetti. Czułem się jak w bajce.  

Sponsorzy karnawału: Centrum Nauki i Biznesu Żak, Ford Gołębiewski, Suzuki Gołębiewski.

Tekst i fot. MOSiR