I Puchar Prezydenta w slalomie gigancie za nami

slalom gigant

slalom gigant - slalom gigant
Wspaniałe zawody, sportowa, rodzinna atmosfera! Rywalizacja w I Pucharze Prezydenta Elbląga w slalomie gigancie na Górze Chrobrego za nami.


Rywalizacja odbywała się w 4 kategoriach wiekowych: do lat 8, 9-13, 13-16 i powyżej 17. roku życia. Wśród kobiet najwyższe trofeum zdobyła Pani Magdalena Paszkowska. Wśród mężczyzn najszybszy okazał się Pan Maciej Piórkowski. Zwycięzcy, z rąk Prezydenta Witolda Wróblewskiego odebrali gratulacje, upominki i pamiątkowe puchary. Pozostali uczestnicy, którzy znaleźli się na podium  otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom. Mamy nadzieję, że zawody na stałe zagoszczą w kalendarzu elbląskich imprez sportowych.

 

Niedzielne zawody były również okazją do wręczenia Panu Zdzisławowi Henrykowi Gdańcowi - współwłaścicielowi Przedsiębiorstwa Turystycznego Góra Chrobrego, honorowego wyróżnienia "Za zasługi dla Elbląga", przyznanego w ubiegłym roku z okazji 25-lecia samorządu.
- „Serdecznie gratuluję i dziękuję za dotychczasową współpracę. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i zrealizowanym inwestycjom Góra Chrobrego stała się jedną z głównych atrakcji naszego miasta, dając miłośnikom sportów zimowych możliwość aktywnego spędzania czasu” – mówił Prezydent Witold Wróblewski wręczając wyróżnienie.


Szczegółowe wyniki rywalizacji

Galeria zdjęć