Święty Mikołaj odwiedzi lodowisko Helena

na lodowisku

na lodowisku - na lodowisku

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu zaprasza dzieci, młodzież i całe rodziny w niedzielę 6 grudnia na niezwykłe wydarzenie pod nazwą „ Mikołajki z Media Markt”. W tym dniu elbląskie lodowisko odwiedzi Święty Mikołaj, który dla uczestników wspólnej zabawy przygotował nagrody i upominki.Mikołajki to czas kojarzony z prezentami rozdawanymi przez Świętego Mikołaja. Nie inaczej będzie i tym razem. W niedzielę 6 grudnia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza dzieci oraz całe rodziny na „Mikołajki z Media Markt”. Tego dnia na lodowisku Helena odbędzie się spotkanie ze św. Mikołajem podczas którego animatorzy przeprowadzą konkursy i zabawy z nagrodami.  

 

- W czasie wspólnej zabawy nie zabraknie konkurencji w których swoimi umiejętnościami będą musiały wykazać się nie tylko dzieci ale także dorośli - twierdzi Krzysztof Fedak z Działu Organizacji Imprez MOSiR. - Na każdego, kto dołączy do zabawy ze Świętym Mikołajem, będą czekały nagrody i niespodzianki ufundowane przez Media Markt, który jest partnerem naszej akcji. Natomiast odpowiednio dobrana muzyka wprowadzi wszystkich w świąteczny klimat.

W czasie Mikołajek na lodowisku może przebywać ograniczona liczba osób, dlatego też podczas imprezy nie będą uwzględniane karnety miesięczne i ceny ulgowe biletów. Wszyscy, którzy ten dzień chcą spędzić na lodowisku Helena powinni już teraz pomyśleć o zakupie wejściówek.

- Zapowiada się kolejna ciekawa impreza na lodowisku, podczas której nie zabraknie atrakcji, konkursów i niespodzianek - informuje Marek Kucharczyk, Specjalista ds. Marketingu i Reklamy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. - Program „Mikołajek z Media Markt” jest naprawdę bogaty, ale na tę chwilę nie chcemy jeszcze zdradzać szczegółów. Należy jednak pamiętać, że ilość uczestników jest ograniczona, dlatego osoby zainteresowane udziałem w imprezie zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji i zakupu wejściówek, by uniknąć stania w kolejkach lub sytuacji w której zabraknie dla kogoś biletu.

„Mikołajki z Media Markt” odbędą się 6 grudnia (niedziela) o godz. 18.00 na lodowisku Helena. Bilety w cenie 11 zł, wypożyczenie łyżew 6 zł. Wejściówki można rezerwować w kasie lodowiska, która czynna jest we wtorki, czwartki i  piątki w godz. 16:00 do 19:30 oraz soboty i niedziele w godz. 11:00 – 18:00. Zapisy przyjmowane są także telefoniczne pod nr (55) 625-63-13 w godzinach otwarcia kasy. Rezerwacja biletów możliwa jest do piątku 4 grudnia, natomiast odbiór wejściówek odbywać się będzie w sobotę 5 grudnia w godz. 12:00-15:00 w kasie lodowiska. Po tym terminie nieodebrane bilety trafią do wolnej sprzedaży, która odbywać się będzie w dniu imprezy w kasie lodowiska.
Tekst i fot. MOSiR