Trwają zapisy na Puchar Europy w Nordic Walking

Trwają zapisy na Puchar Europy w Nordic Walking

Trwają zapisy na Puchar Europy w Nordic Walking - Trwają zapisy na Puchar Europy w Nordic Walking
Już 19 września 2015 Elbląg stanie się centrum Europy. To za sprawą Finału Pucharu Europy w Nordic Walking. Serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach.
Na listach startowych zapisani są już Austriacy i Rosjanie, swój start potwierdzili także zawodnicy z Niemiec, Słowenii, Mołdawii oraz - co ciekawe - delegacja z Chin. Chińska Federacja Nordic Walking wykona "nordicowy performance" podczas uroczystego otwarcia zawodów!

Start odbywać się będzie w Bażantarni na dystansach 5, 10 i 21 km wliczanych do punktacji Pucharu Polski. Jednocześnie wyniki z dystansów 10 km i 21 km będą punktowane do Pucharu Europy.

Pierwszych 600 uczestników otrzyma pamiątkowy medal, posiłek regeneracyjny, ręcznik z logotypem Elbląga, koszulkę bawełnianą z długim rękawem.
Organizatorami Pucharu są: Polska Federacja Nordic Walking oraz Prezydent Elbląga Witold Wróblewski.
Patronat Honorowy nad imprezą objęli: Marian Podziewski Wojewoda Warmińsko – Mazurski, Gustaw Marek Brzezin Marszałek Województwa Warmińsko – Mazurskiego oraz Maciej Bukowski Konsul Honorowy Republiki Mołdawii
Sponsorem głównym jest PKN Orlen. Imprezę wspierają również:, Ziaja, POLAR, CLEANER, KLIMAT-EL, KONI, ELMAR ELECTRIC, BANK ZACHODNI WBK,  którzy ufundowali nagrody do losowania wśród wszystkich uczestników.

 Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w zawodach. Zapisy możliwe są na stronie www.czas-start24.pl