Olimpia Elbląg – klub z historią i aspiracjami

olimpia elbląg w um

olimpia elbląg w um - olimpia elbląg w um
Paweł Guminiak Prezes Zarządu ZKS Olimpia Elbląg i Łukasz Konończuk Wiceprezes klubu spotkali się dziś w Urzędzie Miejskim z Witoldem Wróblewskim prezydentem Elbląga.

- Będziemy się spotykać regularnie tak, by wypracować wspólne stanowisko w kwestii modernizacji stadionu dla Olimpii – podkreślił Witold Wróblewski Prezydent Elbląga na spotkaniu z władzami Olimpii Elbląg.

Chcemy, aby nasze spotkania w Ratuszu zmierzały do opracowania koncepcji zakresu rzeczowego zmian przy Agrykola 8. Zmian, które są tak ważne dla wszystkich kibiców Olimpii – dodał Prezes Guminiak.

Podczas spotkania rozmawiano też o jubileuszu 70-lecia i uroczystej gali, która będzie miała miejsce 11 września o godzinie 18:00 w hali Centrum Sportowo-Biznesowego. Prezydent Wróblewski potwierdził swoją obecność na tym wydarzeniu.

- Gala będzie idealną okazją do zaprezentowania siły Olimpii – dodał Łukasz Konończuk wiceprezes Olimpii Elbląg. - Jesteśmy klubem stabilnym, klubem z aspiracjami, a we współpracy z miastem możemy spokojnie myśleć o grze na wyższym szczeblu rozgrywkowym.

Prezydent Elbląga otrzymał od Olimpii Elbląg koszulkę meczową z numerem jeden. Koszulka ma przypominać Prezydentowi, że klubem który może się pochwalić największą liczbą zagorzałych kibiców, ma bogatą i niesamowitą, bo już 70-letnią historię, jest właśnie ZKS Olimpia.

Aktualność z klubu na stronie: http://www.olimpia.elblag.com.pl/