Rusza nabór do Szkółki Piłkarskiej Concordia Elbląg

Concordia

Concordia - Concordia
Szkółka Piłkarska Concordia Elbląg zaprasza wszystkie dzieci z roczników 2008, 2009 i 2010 do udziału w zajęciach treningowych. Pierwsze spotkanie odbędzie się 17 sierpnia.

Ruszył nabór do Szkółki Piłkarskiej Concordia Elbląg. Na pierwsze zajęcia klub zaprasza dzieci urodzone w latach 2008-2010. Swoich sił w szkółce mogą spróbować wszyscy chętni, a jedynym wymogiem jest dobry stan zdrowia. Jak przekonują trenerzy, to najlepszy wiek do kształtowania u dzieci koordynacji oraz podstawowych umiejętności piłkarskich. Dzięki zajęciom w szkółce, dzieci idące do szkoły podstawowej posiadają już podstawy do dalszego rozwoju.

- W tym wieku głównie kładziemy nacisk na zabawę oraz edukację poprzez ruch i zarażanie dzieci ideą sportu - wyjaśnia Krzysztof Machiński, koordynator grup młodzieżowych MMKS Concordia Elbląg. - Najważniejsze dla nas jest zadowolenie dziecka, a nie wyniki sportowe, bo na te zawsze przyjdzie czas. Chcemy zarazić tych młodych ludzi pasją do sportu.

Pierwsze zajęcia organizacyjne odbędą się 17 sierpnia o godz. 17.00 na orliku Gimnazjum nr 2 przy ul. Robotniczej. Więcej informacji można uzyskać telefonicznie u trenerów - Tomasza Rylskiego i Michała Lewandowskiego pod nr 512-765-016.

MMKS Concordia Elbląg