Zagraj w squasha i pomóż potrzebującym dzieciom

turniej
W sobotę 13 grudnia w hali Centrum Sportowo-Biznesowego rozegrany zostanie II Charytatywny Turniej Squasha kategorii B+. Pieniądze uzyskane z imprezy zostaną przekazane na potrzeby niepełnosprawnych dzieci. Klub Squash SCORE oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają  na Charytatywny Turniej Squasha kategorii B+. To wielkie wydarzenie sportowe w naszym makroregionie, a zarazem możliwość pomocy dzieciom niepełnosprawnym. Już 13 grudnia w Klubie Squash SCORE mieszczącym się w hali CS-B przy al. Grunwaldzkiej odbędzie się charytatywny turniej miłośników tej dyscypliny sportu. Wszystkie pieniądze pochodzące z wpisowego oraz kwesty prowadzonej wśród kibiców, zostaną przekazane na prezenty, wycieczki dla dzieci i młodzieży z Domu Pomocy Społecznej prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Św. Jadwigi w Elblągu przy ulicy Kasprzaka.

- Obojętnie czy masz szansę na wygraną czy też nie, tego dnia nie może Ciebie zabraknąć na kortach squash - zachęca do udziału w turnieju Karolina Skorek z Klubu Squash SCORE. - Sam wybierasz czy w naszej imprezie weźmiesz udział jako kibic czy jako zawodnik. Najważniejsze by tego dnia pojawić się na kortach i wesprzeć szczytny cel jakim jest pomoc finansowa dzieciom niepełnosprawnym.

W sobotę 13 grudnia odbędą się trzy turnieje. Od 11:00 będzie można śledzić pojedynki w turnieju juniorów, o 14:00 wystartuje turniej kobiet, natomiast na godzinę 17.00 zaplanowano początek turnieju open.

Partnerami imprezy są: 3rakiety.pl, Aquaspa Młyn, Stara Mydlarnia, Dwa koła, Studio urody Paris, Wspinalnia, YOLO, Fantazja, Bogatyelblag, TT SCORE, Urząd Miejski w Elblągu, Wawro Photography. Więcej informacji o turnieju można znaleźć na stronie internetowej www.squash.elblag.pl.

Tekst i foto MOSiR