Turniej siatkówki plażowej w Elblągu

Turniej siatkówki plażowej w Elblągu

Turniej siatkówki plażowej w Elblągu - Turniej siatkówki plażowej w Elblągu

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu zaprasza wszystkich fanów siatkówki plażowej na drugi, wakacyjny turniej w tej dyscyplinie. Tym razem areną zmagań będzie boisko położone na terenie przystani Grupy Wodnej, a zwycięzcy wzniosą puchar im. Prezydenta Miasta Elbląg. Udział w zawodach, które odbędą się 21 sierpnia, jest bezpłatny.
Zawody w plażową piłkę siatkową stały się już stałą częścią wakacyjnych imprez, organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. Po raz pierwszy w historii spotkamy się na boisku na terenie przystani Grupy Wodnej, zlokalizowanym przy ul. Wybrzeża Gdańskiego 12. Będzie to doskonała okazja na aktywne spędzenie wolnego czasu w atrakcyjnym miejscu.
Podczas turnieju będzie obowiązywał „brazylijski” system rozgrywek, a dla najlepszych przygotowane będą pamiątkowe medale oraz puchary. Zgłoszenia do turnieju przyjmowane będą do czwartku, 18 lipca, do godz. 23:59, poprzez formularz Google. Ilość zespołów jest ograniczona (limit 16 drużyn), a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegóły imprezy dostępne są na stronie MOSiR.
Zachęcamy do zapoznania się z pełnym programem Wakacji z MOSiR-em.
Tekst i fot. MOSiR