Sukcesy EKT Jantar w Olsztynie

turniej

turniej - turniej

Pracowity weekend kończący sezon taneczny na turnieju w Olsztynie - Puchar Regionów Polski Północnej, Mistrzostwa Warmińsko - Mazurskiego Związku Sportu Tanecznego oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego, obfity w znakomite wyniki par Elbląskiego Klubu Tańca Jantar.

Puchar Regionów Polski Północnej Mistrzostwa Warmińsko – Mazurskiego Związku Sportu Tanecznego oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego odbył się w dniach 18-19.12.2021 r.  Licznie reprezentowany Elbląski Klub Tańca Jantar zdobył wiele medalowych miejsc oraz osiem awansów do wyższych klas.

10-11 G 5T
1. Barański Bartos & Szostak Michalina
1. Malinowski Igor & Lemanowicz Wiktoria – AWANS DO KLASY F
1. Wojdon Oliwier & Skowrońska Gabriela
2. Rogala Kacper & Szczepaniak Wiktoria – AWANS DO KLASY F
2. Kaszyc Wojciech & Kowalska Agata – AWANS DO KLASY F
10-11 F komb. 6T
3. Szarko Michał & Grygun Zuzanna
4. Wołkołowski Dominik & Wasiak Amelia
12-13 G 5T
3. Walencik Edgar & Woźnicka Karolina
12-13 F komb. 6T
6. Rynkowski Filip & Wrońska Alicja
Dzieci starsze MW – ST
1. Szostak Krzysztof & Stefańczyk Laura
2. Śliwa Konrad & Buczek Hanna
Dzieci starsze MW – LA
1. Szostak Krzysztof & Stefańczyk Laura
2. Śliwa Konrad & Buczek Hanna
14-15 D ST Puchar Regionów
4. Smolarek Filip & Walińska Otylia – AWANS DO KLASY C
14. Wacławski Damian & Sroka Wiktoria
14-15 C ST Puchar Regionów
4. Zamiara Mariusz & Konarzewska Maja
14-15 D LA Puchar Regionów
4. Smolarek Filip & Walińska Otylia
14-15 C LA Puchar Regionów
1. Zamiara Mariusz & Konarzewska Maja – AWANS DO KLASY B
10. Wacławski Damian & Sroka Wiktoria
Juniorzy starsi MW – ST
2. Zamiara Mariusz & Konarzewska Maja
4. Smolarek Filip & Walińska Otylia
Juniorzy starsi MW – LA
2. Zamiara Mariusz & Konarzewska Maja
Senior II MW – ST
1. Tomczak Rafał & Tomczak Barbara
2. Szar Jarosław & Szar Katarzyna
3. Dziurawiec Mariusz & Dziurawiec Agnieszka
4. Kurowski Arkadiusz & Kurowska Beata
5. Śmiechowski Krzysztof & Hajkowicz Marta
Senior II MW – LA
1. Tomczak Rafał & Tomczak Barbara
2. Szar Jarosław & Szar Katarzyna
3. Dziurawiec Mariusz & Dziurawiec Agnieszka
6. Śmiechowski Krzysztof & Hajkowicz Marta
12-13 C ST Puchar Regionów
1. Woliński Bartosz & Saryk Amelia – AWANS DO KLASY B
2. Żmijewski Marcel & Ciechorska Michalina – AWANS DO KLASY B
5. Sokół Tomasz & Wasiłyszyn Kornelia
6. Wiśniewski Krzysztof & Bieraga Zofia
12-13 C LA
1. Woliński Bartosz & Saryk Amelia – AWANS DO KLASY B
5. Sokół Tomasz & Wasiłyszyn Kornelia
12-13 D LA
6. Panek Adam & Rosenkiewicz Julia
9. Wiśniewski Krzysztof & Bieraga Zofia
Juniorzy młodsi MW – LA
1. Józefowicz Marceli & Jankowska Patrycja
2. Jezierski Błażej & Cybulska Malwina
4. Sokół Tomasz & Wasiłyszyn Kornelia
14-15 E komb. 8T Puchar Regionów
8. Pilarski Szymon & Rosenkiewicz Wiktoria
12-13 D ST Puchar Regionów
7. Panek Adam & Rosenkiewicz Julia
Juniorzy młodsi MW – ST
1. Jezierski Błażej & Cybulska Malwina
2. Józefowicz Marceli & Jankowska Patrycja
3. Sokół Tomasz & Wasiłyszyn Kornelia
Pow. 15 E komb. 8T Puchar Regionów
4. Zamiara Tomasz & Malinowska Aleksandra
Młodzież MW – ST
1. Zieliński Jakub & Nycnerska Olga
Młodzież starsza MW – ST
1. Protsenko Oleksii & Wieteska Julia
Młodzież starsza MW – LA
1. Protsenko Oleksii & Wieteska Julia
Młodzież MW – LA
1. Zieliński Jakub & Nycnerska Olga
Dorośli MW – ST
1. Protsenko Oleksii & Wieteska Julia
2. Ryński Remigiusz & Kędzierska Klaudia
Dorośli MW – LA
1. Protsenko Oleksii & Wieteska Julia

Szkolenia par przygotowujące do startu na zawodach realizowane są w ramach zadania "Upowszechnianie tańca wśród dzieci i młodzieży" dofinansowanego ze środków Gminy Miasto Elbląg.

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu

turniej

turniej - turniej