VII Puchar Elbląga w Biegu na Orientację - Biegaj razem z nami

bno

bno - bno

W dniach 18-19 września br. odbył się VII Puchar Elbląga w Biegu na Orientację, który zorganizował i przeprowadził  Elbląski Klub Orienteeringu GRYF przy Klubie Pułku Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód.

]Udział wzięło około 180 uczestników z całej Polski Północnej. Były to jednocześnie zawody rankingowe w ramach Pucharu Pomorza oraz Warmii i Mazur. Stratowało kilkanaście klubów. Najliczniej reprezentowane były kluby: UMKS Kwidzyń, Azymut Gdynia, UKS Siódemka Rumia, Orkan Ostróda, Harpagan Gdańsk. Wszystkie wyniki i inne  informacje na stronie Klubu www.ekogryf.pl.

W pierwszym dniu czyli 18 września/sobota/ w godz. rannych odbył się bieg średniodystansowy w rejonie Kadyn. Natomiast w dniu 19 września /niedziela/ odbył się bieg klasyczny także w rejonie Kadyn, gdzie na polanie z widokiem na Zalew Wiślany odbyła się ceremonia  wręczenia medali, pucharów i upominków rzeczowych, które wręczali  przedstawiciel Lasów Państwowych z Nadleśnictwa Elbląg pan Jarosław Mytych oraz gospodarz terenu pan Marian Kaczmarek. Puchary Prezydenta miasta Elbląga dla najliczniejszych klubów zdobyli:
1.    UMKS Kwidzyn
2.    UKS Azymut Gdynia
3.    PKO Harpagan Gdańsk

Zawodnicy byli zachwyceni nasza piękną o każdej porze roku Wysoczyzna Elbląską i charakterem terenu po którym przyszło im biegać. Już zapowiedzieli swój przyjazd w przyszłym roku.

Organizatorzy dziękują za wsparcie władzom naszego miasta: panu Prezydentowi Witoldowi Wróblewskiemu, Departamentowi Sportu UM, Nadleśnictwu Elbląg, Hotelowi Kadyny Folwark & Spa i firmie Cleaner.

Chętni mogą zdobywać Zielone Punkty Kontrolne na mapie „Cesarskie Kadyny” dostępnej w recepcji hotelu i na stronie naszego klubu.

Zapraszamy w październiku na pierwszą rundę XIV Grand Prix Elbląga w biegu na orientację. Szczegóły na stronie MOSiR-u Elbląg.       

bno

bno - bno

bno

bno - bno

bno

bno - bno

bno

bno - bno

bno

bno - bno

bno

bno - bno

bno

bno - bno

bno

bno - bno

bno

bno - bno

bno

bno - bno

bno

bno - bno

bno

bno - bno

bno

bno - bno

bno

bno - bno

bno

bno - bno