IKS ATAK na turnieju tenisa i regatach kajakowych

IKS ATAK

IKS ATAK - IKS ATAK

VIII Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych, XII Ogólnopolskie Regaty Kajakowe Olimpiad Specjalnych (Zielona Góra 10-13.06). Przez trzy dni w Odział Regionalny Lubskie był gospodarzem Turnieju Tenisa Stołowego i Regat Kajakowych Olimpiad Specjalnych.

W turnieju rywalizowali zawodnicy z siedmiu oddziałów regionalnych. Oddział warmińsko-mazurski w tenisie  eprezentowali zawodnicy Klubu ONI w ATAK-u, który działa przy IKS ATAK, zaś kajakarze to ekipa z Klubu Olimpiad w  Łupkach.

Pięcioosobowa reprezentacja tenisa, pod opieką kierownika ekipy Krzysztofa Wojtaszka nie zawiodła i wszyscy wrócili z medalami.
W grze pojedynczej pań złoty medal wywalczyła Kasia Ziółkowska, a z brązowym krążkiem wróciła do domu Agnieszka Strąk. Panowie w grze pojedynczej zdobyli: Grzegorz Demczuk-złoto, Mateusz Bielecki i Michał Warno - srebro.
W grze podwójnej mieszanej (miksty) Kasia i Grzegorz ponownie zdobyli złoty medal, a Agnieszka z Michałem uplasowali sie na czwartej pozycji.

Kajakarze także spisali się na medal, zajmując:
Kasia Poreda  srebrny medal na dystansie 200m i IV miejsce na dystansie 200m.
Aleksander Tyszko medal na dystansie 200m i brązowy na dystansie 500m.

Gratulacje i wielkie brawa dla całej ekipy!!!

Podczas turnieju zawodnicy sprawdzili swoje możliwości po tak trudnym roku przygotowań, spotkali się z kolegami z innych klubów, nawiązali nowe znajomości i zdobyli nowe  doświadczenia. Zawody były sprawdzianem przed Światowymi Letnimi Igrzyskami  Olimpiad Specjalnych, które odbędą się w Berlinie w 2023 roku.

IKS ATAK

IKS ATAK - IKS ATAK

IKS ATAK

IKS ATAK - IKS ATAK

IKS ATAK

IKS ATAK - IKS ATAK