EKS START zaprasza na mecz

eks start

Po długim okresie przerwy związanej z pandemią koronawirusa w Polsce wracamy na ligowe parkiety, już w nowym rygorze sanitarnym.

Serdecznie zapraszamy Państwa na inauguracyjny mecz rozgrywek PGNiG Superligi Kobiet w sezonie 2020/2021, w którym EKS START Elbląg zmierzy się z Młyny Stoisław Koszalin. Początek meczu 10.09.2020 r. (czwartek) godz.17:30 H:ala sportowo-widowiskowa MOSiR przy al. Grunwaldzkiej 135 w Elblągu.

Mecz transmitowany będzie przez zobacz.tv.

Udostępnionych zostanie zgodnie z wytycznymi protokołu sanitarno-epidemiologicznego 300 miejsc, co drugie miejsce z zachowanym dystansem. Wejście na halę obowiązuje w maseczkach, zakrywających usta i nos oraz obowiązkowa dezynfekcja rąk wraz z pomiarem temperatury ciała przy wejściu.

Sprzedaż biletów tylko internetowa przez abilet.pl bilet normalny 18zł., bilet ulgowy 5zł. dla emerytów, rencistów i studentów do 26 roku życia po okazaniu legitymacji oraz bilet dla dzieci do lat 10 cena 1zł. (bilet dla dziecka przypisany przy osobie dorosłej) oraz bilet dla osoby niepełnosprawnej w cenie normalnej natomiast opiekun osoby niepełnosprawnej bezpłatnie.

Dla posiadaczy karnetów z III i IV rundy sezonu 2019/2020 mamy niespodziankę. Do końca roku 2020 na mecze drużyny EKS START Elbląg będzie można wejść za okazaniem tego karnetu.

Ze sportowym pozdrowieniem