Drugie wakacyjne bieganie na orientację

bno

bno - bno

Przed nami kolejna wakacyjna impreza zorganizowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. W niedzielę, 9 sierpnia, w Lesie Miejskim Bażantarnia odbędzie się druga edycja Biegów na Orientację. Udział w zawodach jest bezpłatny.

W czasie pierwszego wakacyjnego biegu na orientację wystartowała  liczna grupa uczestników, którzy połączyli sportową rywalizację z dobrą zabawą w pięknych okolicznościach przyrody. Można biec indywidualnie, z rodziną, z grupą znajomych czy z psem. Wystarczą chęci i trochę sprytu, dzięki którym możemy znacząco urozmaicić tradycyjne bieganie.

Celem każdego uczestnika jest jak najszybsze pokonanie trasy poprzez odnajdywanie ukrytych w lesie punktów kontrolnych. Do pomocy mamy szczegółową mapę, a każda osoba będzie miała do wyboru dwa rodzaje trasy. Łatwiejszą, z którą poradzić powinien sobie każdy i trudniejszą, dla bardziej zaawansowanych biegaczy.

Kolejne wakacyjne bieganie na orientację w Bażantarni wystartuje o 11:00. Zgłoszenia przyjmowane będą przed zawodami na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz w dniu imprezy w biurze zawodów, które mieścić się będzie na polanie z wiatami. Zgłoszenia muszą zawierać: imię i nazwisko oraz datę urodzenia. Udział w zawodach jest bezpłatny.

Zapraszamy do uczestniczenia w pozostałych wydarzeniach w ramach Wakacji z MOSiR-em. Więcej szczegółów na stronie MOSiR.