Coraz większe zainteresowanie Dolinką

Coraz większe zainteresowanie Dolinką

Coraz większe zainteresowanie Dolinką - Coraz większe zainteresowanie Dolinką

Od trzech tygodni można korzystać Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka, które po niespełna 3-miesięcznej przerwie ponownie jest otwarte. Miłośnicy pływania i wodnych szaleństw mogą odwiedzić basen codziennie od 6 do 22.
W pierwszy weekend czerwca możliwe było otwarcie CRW Dolinka po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej koronowirusem. Od tego czasu coraz więcej mieszkańców Elbląga i okolic korzysta z oferty i odwiedza Dolinkę.

- Cieszy nas spore zainteresowanie Dolinką, ponieważ świadczy to o tym, że nasi klienci czują się u nas w pełni bezpiecznie – informuje Adam Krause, kierownik CRW. – Stosujemy się do wszelkich wytycznych z ministerstwa, zapewniając w ten sposób bezpieczeństwo użytkownikom, jak i pracownikom.
Obostrzenia dotyczą m.in. liczby osób korzystających z pływalni – 108 osób. Na jednym torze na basenie sportowym może znajdować się jednocześnie maksymalnie do 4 osób. Niezbędne jest zachowanie dystansu 2-metrowej odległości pomiędzy osobami stojącymi w kolejce oraz w otoczeniu pływalni. Obowiązkowe jest noszenie osłon ust i nosa przez użytkowników, z wyłączeniem kąpieli i pływania w basenie (osłona powinna być zdjęta i pozostawiona wraz z ubraniem w przebieralni i nałożona ponownie w szatni po kąpieli). Dla bezpieczeństwa klientów CRW Dolinka prowadzona jest dezynfekcja szafek i bransoletek po każdym użytkowniku.

Pamiętajmy, że stosując się do wszelkich zaleceń dbamy o bezpieczeństwo swoje i innych. Życzymy udanego pobytu w CRW Dolinka.

Coraz większe zainteresowanie Dolinką

Coraz większe zainteresowanie Dolinką - Coraz większe zainteresowanie Dolinką

Tekst i fot. MOSiR