Rolki, tenis i inne atrakcje na torze Kalbar

tenis

tenis - tenis

Wakacje to czas, w którym dzieci czasem się nudzą. Tak być nie musi. Pogoda w ostatnich tygodniach nas nie rozpieszczała, ale temperatura na szczęście rośnie, a i słońca jest coraz więcej. Warto więc poświęcić kilka chwil na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

Dzieci i młodzież cieszą się z wakacyjnej przerwy, a osoby pracujące właśnie na lipiec i sierpień planują sobie urlopy. Jeśli spędzacie ten czas jednak w Elblągu, warto skorzystać z dostępnych w naszym mieście obiektów. Jednym z nich jest tor wrotkarsko-łyżwiarski Kalbar wraz z kompleksem boisk wielofunkcyjnych, który mieści się przy ul. Agrykola 8. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

– Kalbar to idealne miejsce dla dzieci i dorosłych, którzy lubią spędzać czas aktywnie – mówi Jarosław Czerski, kierownik obiektu. – Można tu przyjść z rodziną czy ze znajomymi i bezpłatnie pojeździć na rolkach. Można też skorzystać z kilku boisk i kortów, które znajdują się wewnątrz toru. Należy jednak pamiętać o konieczności zabrania ze sobą sprzętu sportowego - wrotek, piłek czy rakiet do gry w tenisa.

Na torze można skorzystać nie tylko z jazdy na rolkach, ale również z boisk do siatkówki, piłki ręcznej czy koszykówki. Dostępne są też dwa syntetyczne korty do gry w tenisa ziemnego. W czasie wakacji obiekt otwarty jest od godziny 9.00 do 20.50. Więcej informacji dostępnych jest na stronie mosir.elblag.eu.