Gala Sportu 2019 Województwa Warmińsko-Mazurskiego

gala

gala - gala

Samorząd województwa nagrodził najlepszych sportowców, trenerów i działaczy.

Gala Sportu 2019, która odbyła się w czwartek 4 kwietnia w  Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej, była wielkim świętem zawodników i ludzi sportu, a także okazją do uhonorowania najlepszych sportowców w regionie, podziękowania im za trud i wysiłek jaki wkładają w treningi i przygotowanie się do zawodów sportowych.

Gospodarzem uroczystości był marszałek Gustaw Marek Brzezin. Podczas wieczoru zostali też uhonorowani wyróżnieniami i nagrodami, trenerzy oraz osoby pracujące i działające na rzecz sportu. Specjalnymi statuetkami zostało wyróżnionych 17 młodych sportowców, którzy w 2018 roku startując na zawodach rangi Mistrzostw Świata i Europy w kategorii młodzieżowca, juniora i juniora młodszego zdobyli medale. Na Galę zostali także zaproszeni ,wyróżnieni i docenieni  zawodnicy Integracyjnego Klubu Sportowego ATAK wielokrotni  i aktualni Mistrzowie Polski w Piłce Siatkowej na Siedząco,  a także ciężarowcy i lekkoatleci naszego klubu.

Okolicznościowymi medalami zostali nagrodzeni także reprezentanci województwa uczestniczący w Światowych Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych w Abu Dhabi.

Podczas gali marszałek województwa wręczył również stypendia 44 sportowcom oraz 35 nagród.

Gratulujemy Wszystkim nagrodzonym.

gala

gala - gala

gala

gala - gala