Dwa złote medale elblążan w VII Memoriale Stefana Hejny

wks flota elbląg

wks flota elbląg - wks flota elbląg

Zawodnicy klubu WKS Flota Elbląg wywalczyli dwa złote medale w VII Memoriale Stefana Hejny, który odbył się w Kartuzach. Zwyciężyli w swoich konkurencjach pistoletowych i karabinowych.

W sobotę 30 marca na strzelnicy KS Dziesiątka Kartuzy odbył się VII Memoriał Stefana Hejny w strzelectwie sportowym. Zawody rozegrano w ramach trwających przez trzy dni zmagań o Puchar Kaszub. Wzięła w nich udział grupa czołowych polskich zawodników, w tym aktualny mistrz świata Tomasz Bartnik.

Do walki o medale stanęli zawodnicy WKS Flota Elbląg, którzy wygrali w dwóch konkurencjach. Mateusz Stalmirski zwyciężył w karabinie pneumatycznym młodzików a Marcin Musiał w pistolecie pneumatycznym seniorów.

Cieszy mnie postawa naszych reprezentantów - mówi Jerzy Domeracki, trener WKS Flota Elbląg. Przygotowujemy się obecnie do startu w Międzynarodowych Mistrzostwach Wybrzeża. Sobotnie wyniki dobrze rokują na przyszłość - dodaje Domeracki.

Klub WKS Flota Elbląg zaprasza wszystkich chętnych, w szczególności dzieci i młodzież, na treningi strzeleckie, które regularnie odbywają się na strzelnicy przy ul. Junaków 2 w Elblągu. Każdy może przyjść i spróbować swoich sił w tym sporcie.

WKS Flota Elbląg

wks flota elbląg

wks flota elbląg - wks flota elbląg