Funkcjonowanie obiektów MOSiR w okresie noworocznym

mosir

mosir - mosir

W związku z okresem noworocznym Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu wprowadził zmiany w funkcjonowaniu obiektów sportowych.

Święta  to tradycyjnie czas spotkań w gronie rodzinnym, wspólnych zabaw, ale także moment, kiedy na chwilę zapominamy o pochłanianych kaloriach i zdrowym trybie życia. To okres, kiedy w kwestii żywieniowej pozwalamy sobie na dużo więcej niż zazwyczaj. W zgubieniu nadmiaru kalorii, jaki zafundujemy sobie w czasie świąt, może nam pomóc oferta obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

CRW Dolinka
W Sylwestra (31 grudnia) zapraszamy od 6:00 do 13:00. W Nowy Rok (1 stycznia), obiekt będzie zamknięty, natomiast od środy, 2 stycznia, wznowi działalność w stałych godzinach.

Kryta Pływalnia
W Sylwestra i Nowy Rok (31 grudnia - 1 stycznia), kryta pływalnia ponownie będzie zamknięta. Swoje drzwi dla wszystkich chętnych otworzy w środę, 2 stycznia.

Lodowisko Helena
31 grudnia zapraszamy na specjalną Sylwestrową ślizgawkę o godzinie 12:00, gdzie przy rytmach muzyki i świątecznym oświetleniu będziemy mogli wejść w klimat wspaniałej zabawy. Po intensywnym dniu i nocy pełnej atrakcji proponujemy dzień odpoczynku i dlatego w Nowy Rok, 1 stycznia, lodowisko będzie nieczynne. Mieszkańców Elbląga i okolic ponownie zapraszamy na łyżwy w środę 2 stycznia, kiedy lodowisko wznowi swoje funkcjonowanie już o stałych godzinach.

Fitness i Zumba
Ciekawą propozycją dla wszystkich, którzy chcą spalić świąteczne kalorie są zajęcia Fitness i Zumba, które odbędą się w sali lodowiska, tuż po świętach, czyli 27 i 28 grudnia o godzinie 17:30 i 18:30. Wierzymy, że wzmożona aktywność fizyczna i ta, która odbywa się w rytm gorącej muzyki, sprawi, że ćwiczące Panie w znakomitych humorach pożegnają mijający rok i pełne optymizmu rozpoczną nowy.

Tor łyżwiarski
W Sylwestra, 31 grudnia, tor będzie nieczynny i ponownie wznowi działalność w środę, 2 stycznia.

Tekst i fot. MOSiR