Królowa Sportu Zaprasza

logo

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy oraz Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 w Elblągu zapraszają uczniów klas I - III wraz z rodzicami do spędzenia czasu wolnego w formie gier i zabaw lekkoatletycznych.

Zajęcia są pilotażem programu Ministerstwa Sportu i Turystyki pn. „Lekkoatletyka dla każdego!”, który już jest realizowany w naszym mieście dla starszych grup wiekowych, a od 2019 roku ma być wprowadzony dla najmłodszych dzieci ze szkół podstawowych. Nauczyciele lekkiej atletyki pragną zachęcić rodziców i ich dzieci do pokochania „królowej sportu”, która jest ciągle podstawą do wszystkich innych dyscyplin i podnosi w idealny sposób sprawność psychofizyczną dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

Zapraszamy zatem zainteresowanych z Elbląga i okolic na zajęcia do Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Elblągu (ul. Agrykola 6) w dwóch wyznaczonych terminach:

28 listopada 2018 r. (środa), godz. 16:30 i 5 grudnia 2018 r. (środa), godz. 16:30.

Pragniemy też poinformować, że od zeszłego sezonu w Elblągu dla dzieci w wieku 7-9 lat prowadzone są zajęcia o charakterze sprawnościowym przez instruktora lekkiej atletyki. Spotkania odbywają się w hali szkoły przy ul. Agrykola 6 w poniedziałki, środy i piątki (godz.16:30-18:00).

Najbliższe zawody lekkoatletyczne dla przedszkolaków i uczniów klas I – III zaplanowano na okres  ferii zimowych. Zapraszamy do hali szkoły sportowej 31 stycznia 2019 r. (czwartek). Szczegóły pojawią się w lokalnych mediach i na stronie internetowej MOS Elbląg.

Wszelkie pytania można kierować do opiekuna programu „Lekkoatletyka dla każdego!” – pana Jacka Licznerskiego (tel. 606 466 929).
               
Jacek Licznerski - MOS Elbląg

logo

logo - logo

la

la - la

la

la - la

la

la - la

la

la - la