Garmin Iron Triathlon z szansą na nagrodę

git

git - git

Na stronie portalu Akademia Triathlonu rozpoczęło się głosowanie na "Triathlonową Imprezę Roku 2018" oraz "Triathlonowy Cykl Roku 2018", które potrwa do 20.11.2018. Rozstrzygnięcie głosowania odbędzie się na corocznej Gali Polskiego Triathlonu w Warszawie dnia 24 listopada 2018 roku.

W tym roku cykl Garmin Iron Triathlon 2018 został nominowany do tytułu „Cykl Roku", a Garmin Iron Triathlon Płock 2018 w kategorii – „Impreza Roku”.
 
Cykl Garmin Iron Triathlon jest najstarszym i jednocześnie największym cyklem triathlonowym w Polsce. Od początku istnienia we wszystkich edycjach cyklu wystartowało łącznie blisko 20 tysięcy triathlonistek i triathlonistów. W 2018 roku cykl odbył się po raz siódmy, zawodnicy mieli okazję do rywalizowania w siedmiu lokalizacjach: 20 maja w Płocku, 3 czerwca w Ślesinie, 17 czerwca w Elblągu, 1 lipca w Stężycy, 12 sierpnia w Gołdapi oraz 25 sierpnia w Augustowie.
Zwracamy się z uprzejmą prośbą o udostępnianie powyższej informacji, a także zachęcamy do głosowania na cykl Garmin Iron Triathlon!
 
W tym sezonie głosowanie odbywa się poprzez konta facebookowe osób głosujących. Aby oddać głos wystarczy kliknąć "Lubię to!" pod logotypem danej imprezy lub cyklu. Z jednego konta można oddać jeden głos na daną imprezę lub cykl, natomiast można głosować na więcej niż jedną imprezę/cykl. Zapraszamy do głosowania.
 
LINK DO GŁOSOWANIA NA IMPREZĘ ROKU:
http://akademiatriathlonu.pl/impreza-triathlonowa-roku-2018/
 
LINK DO GŁOSOWANIA NA CYKL ROKU:
http://akademiatriathlonu.pl/cykl-triathlonowy-roku-2018/

git

git - git