Rodzinny Runmagedon

run

run - run

Rodzinny wyjazd na Runmageddon Junior udał się w 100%. Słońce, woda, przeszkody i błoto spięte odcinkami biegu na dystansie 2 km oraz wsparcie najbliższych okazało się strzałem w dziesiątkę - po prostu było SUPER!

22.09.2018 10-tka dzieci wystartowała w Warszawie w jedynym w tym roku Runmageddonie w kategorii 12-15 lat i ukończyła go we wspaniałym stylu. W zespole znaleźli się przede wszystkim uczniowie klasy Kalos Kagathos z SP16 oraz zawodnicy sekcji Triathlon MKS "TRUSO" Elbląg. Każde dziecko przyjechało ze swoim ukochanym rodzicem co stworzyło niepowtarzalny rodzinny klimat. Najważniejszym jednak zaplanowanym efektem startu była bardzo skuteczna współpraca całego zespołu w trakcie pokonywania terenowych przeszkód. Tak to sobie wymarzyłem i się udało. Dzieciaki i ich wspaniali rodzice - wszyscy spisali się na medal i co najważniejsze spędzili ze sobą cudowną, aktywną sobotę. Ponadto, padły już deklaracje wspólnego startu w czerwcu 2019 w Gdyni.

Runmageddon naprawdę bawi, rozwija wysoką sprawność fizyczną oraz buduje mocne, przyjacielskie relacje między ludźmi, a wszystko to dzięki konieczności współpracy w zespole. To tak jak w życiu, wielu trudności nie udaje się rozwiązać samemu, a w zgranym zespole ....prawie wszystko.

Zatem, jako pedagog, nauczyciel i trener w najbliższym czasie uczynię wszystko co możliwe, aby jak najszybciej rozpropagować taką formę pracy nad ciałem i umysłem wśród dzieci , młodzieży i dorosłych. Widzę w tym ogromne wartości i ponadprzeciętny potencjał.

Od października rozpocznę praktyczne działania w/w obszarach i wiem, że się uda...gdyż Moc jest z nami, a My jesteśmy silni Mocą !!!  
                                                                                                                    
Bogusław Tołwiński

run

run - run