15 medali na dobry początek sezonu

iks

iks - iks

W miniony weekend w Ślesinie k /Konina odbył się dwudniowy turniej judo - V Ogólnopolski Turniej Judo Osób Niepełnosprawnych.

Na zaproszenie organizatora  UKS Górnik  Konin w turnieju wzięło  udział ponad 60 zawodników z takie klubów jak: IKS Atak - Elbląg, Ada  Judo Fun – Gdańsk, Okay Opole, Akademia Judo Poznań i gospodarze UKS Górnik Konin.                     To były dni pełne sportowych emocji, połączone z niespodziankami  dla zawodników, o które zadbał organizator.

Nasz klub reprezentowało 15 zawodników, którzy zdobyli następujące medale w odpowiednich dla siebie grupach startowych:
8 złotych - Anna Rybicka, Weronika Fercho, Michał Bryl, Michał Weroński, Konrad Szumski, Mateusz Bielecki, Kamil Grdeń, Adam Wiśniewski
3 srebrne - Dastin Kulik, Marcin Liszcz, Mirek Kostka
4 brązowe - Agnieszka Strąk, Sebastian Szydlik, Michał Warno, Daniel Dawid

W tym sezonie zawodnicy trenują pod okiem Trener Pauliny Dąbrowskiej i Trenera Michała Dąbrowskiego, którym dziękujemy za przygotowanie i pomoc.

iks

iks - iks

iks

iks - iks

iks

iks - iks

NA DOBRY POCZĄTEK SEZONU 15 MEDALI DLA ZAWODNIKÓW JUDO IKS ATAK  W miniony weekend w Ślesinie k /Konina odbył się dwudniowy turniej  judo - V Ogólnopolski Turniej Judo Osób Niepełnosprawnych.               Na zaproszenie organizatora UKS Górnik Konin w turnieju wzięło udział ponad 60 zawodników z takie klubów jak: IKS Atak - Elbląg, Ada Judo Fun – Gdańsk, Okay Opole, Akademia Judo Poznań i gospodarze UKS Górnik Konin.           To były dni pełne sportowych emocji, połączone z niespodziankami dla zawodników, o które zadbał organizator. Nasz klub reprezentowało 15 zawodników, którzy zdobyli następujące medale w odpowiednich dla siebie grupach startowych: 8 złotych- Anna Rybicka, Weronika Fercho, Michał Bryl, Michał Weroński, Konrad Szumski, Mateusz Bielecki, Kamil Grdeń, Adam Wiśniewski 3 srebrne- Dastin Kulik, Marcin Liszcz, Mirek Kostka 4 brązowe- Agnieszka Strąk, Sebastian Szydlik, Michał Warno, Daniel Dawid W tym sezonie zawodnicy trenują pod okiem Trener Pauliny Dąbrowskiej            i Trenera Michała Dąbrowskiego, którym dziękujemy za przygotowanie            i pomoc.

NA DOBRY POCZĄTEK SEZONU 15 MEDALI DLA ZAWODNIKÓW JUDO IKS ATAK W miniony weekend w Ślesinie k /Konina odbył się dwudniowy turniej judo - V Ogólnopolski Turniej Judo Osób Niepełnosprawnych. Na zaproszenie organizatora UKS Górnik Konin w turnieju wzięło udział ponad 60 zawodników z takie klubów jak: IKS Atak - Elbląg, Ada Judo Fun – Gdańsk, Okay Opole, Akademia Judo Poznań i gospodarze UKS Górnik Konin. To były dni pełne sportowych emocji, połączone z niespodziankami dla zawodników, o które zadbał organizator. Nasz klub reprezentowało 15 zawodników, którzy zdobyli następujące medale w odpowiednich dla siebie grupach startowych: 8 złotych- Anna Rybicka, Weronika Fercho, Michał Bryl, Michał Weroński, Konrad Szumski, Mateusz Bielecki, Kamil Grdeń, Adam Wiśniewski 3 srebrne- Dastin Kulik, Marcin Liszcz, Mirek Kostka 4 brązowe- Agnieszka Strąk, Sebastian Szydlik, Michał Warno, Daniel Dawid W tym sezonie zawodnicy trenują pod okiem Trener Pauliny Dąbrowskiej i Trenera Michała Dąbrowskiego, którym dziękujemy za przygotowanie i pomoc. - NA DOBRY POCZĄTEK SEZONU 15 MEDALI DLA ZAWODNIKÓW JUDO IKS ATAK W miniony weekend w Ślesinie k /Konina odbył się dwudniowy turniej judo - V Ogólnopolski Turniej Judo Osób Niepełnosprawnych. Na zaproszenie organizatora UKS Górnik Konin w turnieju wzięło udział ponad 60 zawodników z takie klubów jak: IKS Atak - Elbląg, Ada Judo Fun – Gdańsk, Okay Opole, Akademia Judo Poznań i gospodarze UKS Górnik Konin. To były dni pełne sportowych emocji, połączone z niespodziankami dla zawodników, o które zadbał organizator. Nasz klub reprezentowało 15 zawodników, którzy zdobyli następujące medale w odpowiednich dla siebie grupach startowych: 8 złotych- Anna Rybicka, Weronika Fercho, Michał Bryl, Michał Weroński, Konrad Szumski, Mateusz Bielecki, Kamil Grdeń, Adam Wiśniewski 3 srebrne- Dastin Kulik, Marcin Liszcz, Mirek Kostka 4 brązowe- Agnieszka Strąk, Sebastian Szydlik, Michał Warno, Daniel Dawid W tym sezonie zawodnicy trenują pod okiem Trener Pauliny Dąbrowskiej i Trenera Michała Dąbrowskiego, którym dziękujemy za przygotowanie i pomoc.

iks

iks - iks

iks

iks - iks

iks

iks - iks