Garmin Iron Triathlon Elbląg 2018 – utrudnienia w ruchu

git

git - git

W niedzielę – 17 czerwca br. w Elblągu odbędzie się trzeci etap największego i najstarszego cyklu zawodów triathlonowych w Polsce. Mieszkańcy Elbląga, Rubna i Jagodna muszą przygotować się nie tylko na wielkie sportowe emocje, ale także na spore utrudnienia w ruchu drogowym.

W niedzielę (17.06. br.) w godzinach 08:00-16:00 zamknięte dla ruchu kołowego będzie całe Stare Miasto. Nie będzie możliwości wjazdu ani wyjazdu z dzielnicy. Z ruchu wyłączone będą również ulice – Studzienna, Stawidłowa, Radomska, Trasa Unii Europejskiej, Ofiar Sprawy Elbląskiej, Bożego Ciała, Niska, Browarna, Mazurska (zachodnia nitka) oraz droga wojewódzka 503 aż do Kamionka Wielkiego. Mieszkańcy tych ulic, a także ulic do nich przyległych (Dolna, Pływacka, Elektryczna) oraz Rubna i Jagodna w godzinach trwania imprezy nie będą mieli możliwości wyjazdu na drogę wojewódzką 503.

W związku z zamknięciem Starego Miasta kibice proszeni są o korzystanie z parkingów usytuowanych poza terenem rozgrywania imprezy. Dla zawodników zostanie przygotowany parking na Wyspie Spichrzów.

Podróżujący od strony Gdańska, będą kierowani objazdem przez ul. Nowodworską. Dla kierowców planujących poruszanie się w kierunku Suchacza, Kadyn oraz Tolkmicka przygotowany zostanie objazd przez Łęcze. Mieszkańcy Nowakowa, Batorowa oraz Cieplic proszeni są o poruszanie się w kierunku Elbląga drogą przez Kępe Rybacką, Bielnik Drugi oraz Kazimierzowo.

Szczegółowa mapa przebiegu tras wszystkich konkurencji znajduje się na stronie organizatora - http://irontriathlon.pl/triathlon-elblag/trasa/

Bardzo prosimy o zwrócenie uwagi na zmienione oznakowanie. Ruchem kierować będą funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji, Straży Miejskiej oraz służby organizatora.

Przepraszamy za utrudnienia - Organizatorzy