Miłośnicy brydża zasiadają do stołów

plakat

plakat - plakat

Rozpoczyna się XXI Żuławski Międzynarodowy Kongres Brydża Sportowego. Zawody odbędą się od czwartku (1 marca) do niedzieli (4 marca). Już po raz drugi w ramach Kongresu odbędzie się również Turniej Miast Partnerskich o Puchar Prezydenta Elbląga. W Turnieju zagrają brydżyści z dwóch partnerskich miast, szwedzkiego Ronneby i ukraińskiego Tarnopola.

Główna część rozgrywek odbędzie się w Hotelu Elbląg, natomiast Turniej Miast Partnerskich rozegrany zostanie w czwartek w Ratuszu Staromiejskim. W samym Kongresie wezmą również udział zawodnicy z zaprzyjaźnionych z elbląskimi brydżystami miast, Rygi, Wilna i Primorska. Co ważne, Turniej Drużynowy rozegrany zostanie w randze Mistrzostw Polski i będzie transmitowany na najbardziej popularnym portalu brydżowym - Bridge Base Online. Z racji mistrzowskich rozgrywek zawody odwiedzi Witold Stachnik prezes Polskiego Związku Brydża Sportowego.

Szczegóły dotyczące Kongresu i jego program znajdują się w na kolejnych stronach folderu:

Folder str. 1  Folder str. 2  Folder str. 3  Folder str. 4  Folder str. 5  Folder str. 6  Folder str. 7  Folder str. 8

Organizatorem Kongresu jest Elbląskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego. Wydarzenie objął honorowym patronatem Witold Wróblewski prezydent Elbląga