Narodowy Dzień Sportu na Orliku SP nr 11

fot.

fot. - fot.

Jednym z wielu organizatorów Narodowego Dnia Sportu, którego piąta edycja przypadła w tym roku 7 października, był Orlik przy Szkole Podstawowej nr 11 w Elblągu przy ul. Korczaka 34.

Narodowy Dzień Sportu to wydarzenie mające na celu promowanie zdrowego, aktywnego stylu życia oraz propagowanie różnych dyscyplin sportowych. Tego dnia tysiące obiektów sportowych otwiera się bezpłatnie, organizując ogólnodostępne treningi, zawody dla każdego.

Zaproponowanym przez animatorów z Orlika przy SP 11 w Elblągu i przyjętym do realizacji przez Fundację Zwalcz Nudę był temat - "Trening funkcjonalny w koszykówce". Głównymi adresatami zajęć, które poprowadzili animatorzy: Andrzej Trybiński i Janusz Krasowski byli mieszkańcy Osiedla Nad Jarem oraz dzieci uczące się w SP 11. Specjalnie na tę okazję przygotowano wiele różnorodnych przyborów, które urozmaiciły i uatrakcyjniły cały przebieg zajęć. Świetna atmosfera, dobra jak na tę porę roku pogoda i zainteresowanie zajęciami były gwarancją udanego treningu i świetnej zabawy. Szykujemy się już do kolejnej edycji za rok!

Animatorzy: Janusz Krasowski, Andrzej Trybiński

fot.

fot. - fot.

fot.

fot. - fot.

fot.

fot. - fot.