Kup bilety na Falkon Cup 2017

falkon

falkon - falkon

7 i 8 września po raz kolejny kibice siatkówki w Elblągu będą mieli okazję obserwować na żywo najlepszych siatkarzy w kraju. A wszystko za sprawą turnieju Falkon Cup 2017 o Puchar Prezydenta Elbląga. W poniedziałek (21 sierpnia) rusza sprzedaż biletów na to wydarzenie.

To będzie nie lada gratka dla miłośników siatkówki. Na początku września ponownie w Elblągu zagoszczą najlepsi siatkarze w kraju, by rywalizować w turnieju Falkon Cup 2017 o Puchar Prezydenta Elbląga. Przez dwa dni siatkarskiego święta na wszystkich uczestników czeka spora dawka siatkarskich emocji. Oprócz LOTOSU Trefla Gdańsk, Indykpolu AZS Olsztyn i Łuczniczki Bydgoszcz, na elbląskim boisku zaprezentują się także aktualni i wielokrotni mistrzowie Polski, zawodnicy ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. W składzie mistrzów kraju znajduje się aż sześciu graczy, którzy wystąpią na zbliżających się Mistrzostwach Europy 2017 LottoEuroVolley Polska. Drużyna z wieloma gwiazdami światowego formatu reprezentująca Polskę na Klubowych Mistrzostwach Świata oraz w Lidze Mistrzów w sezonie 2017/2018.

- Przez dwa ostatnie lata zawody rozgrywane były pod nazwą Turniej Czterech Trenerów, jednak w tym roku nazwa imprezy uległa zmianie - wyjaśnia Marek Kucharczyk, specjalista ds. Marketingu i Reklamy w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Elblągu. - Wraz z pozyskaniem nowego partnera turniej nosić będzie nazwę Falkon Cup 2017. Cieszymy się, że jest z nami tak poważny partner jakim bez wątpienia jest Centrum Budowlane Falkon. Dzięki ich wsparciu będziemy mogli oglądać w Elblągu m.in. ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle czyli aktualnych mistrzów Polski. Zapraszam wszystkich miłośników siatkówki i nie tylko do kupowania biletów i udziału w tej imprezie.

W poniedziałek, 21 sierpnia, o godz. 12:00 rozpocznie się sprzedaż biletów na turniej Falkon Cup 2017. Przez pierwszy tydzień sprzedaż zostanie objęta 10 procentową promocją, a wejściówki można nabywać jedynie przez Internet za pośrednictwem strony Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR w zakładce rezerwacje. Sprzedaż internetowa potrwa do 5 września. Natomiast od 28 sierpnia, aż do dnia imprezy, bilety będzie można zakupić także w kasie Hali Sportowo-Widowiskowej w godz. 10:00-18:00. Organizatorzy przygotowali dla kibiców cztery rodzaje wejściówek. Za bilet jednodniowy (dwa mecze) zapłacimy 20 zł (bilet normalny) i 10 zł (bilet ulgowy). Karnet na cały turniej (4 mecze) to koszt 30 zł (normalny) i 20 (ulgowy). Do sprzedaży trafią także karnety VIP (cena 50 zł), dzięki którym każdy kibic będzie miał możliwość oglądania wszystkich spotkań z płyty boiska. MOSiR przygotował także ofertę dla zorganizowanych grup szkolnych (minimum 10 osób plus opiekun grupy). Za grupowy bilet wstępu na wszystkie mecze każda z osób zapłaci 5 zł. Na bilety dla grup zorganizowanych obowiązuje rezerwacja mailowa - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., która potrwa do 6 września.

Program imprezy:

7 września (czwartek)
ZAKSA Kędzierzyn Koźle -  Indykpol AZS Olsztyn (godz. 17:00)
Uroczyste otwarcie turnieju Falkon Cup 2017 (godz. 18:50)
LOTOS Trefl Gdańsk – Łuczniczka Bydgoszcz (godz. 20:00)

8 września (piątek)
Mecz o 3 miejsce (godz. 17:00)
Mecz finałowy (godz. 19:00)
Uroczyste zakończenie turnieju Falkon Cup 2017 (godz. 20:30)

Organizatorem imprezy jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu, zaś partnerem wydarzenia LOTOS Trefl Gdańsk.

Patronat honorowy nad imprezą objął Witold Wróblewski - Prezydent Elbląga.

Tekst i fot. MOSiR