Sukcesy IKS ATAK - pakiet informacji

iks atak

iks atak - iks atak

Zachęcamy do zapoznania się z kilkoma informacjami o ostatnich występach i sukcesach IKS ATAK.

iks atak

iks atak - iks atak
Kolejny pracowity weekend dla zawodników IKS ATAK. SIATKOWKA
Tradycyjnie od 13 lat przejeżdżamy do Krakowa na zaproszenie Pani Anny Dymnej i Fundacji Mimo Wszystko, by wziąć udział w Ogólnopolskich Dniach Integracji "Zwyciężać Mino Wszystko". Jak co roku na Rynku w Krakowie rozegrany zostaje mecz między zawodnikami naszego klubu, a reprezentacją drużyny "Gwiazd". W tym roku na boisku stawiła się bardzo liczna drużyna naszych przeciwników, która i tym razem nie poradziła sobie z "Atakiem". Dziękujmy drużynie "Gwiazd" za mecz pełen emocji i zaangażowanie, które było bardzo widoczne podczas drugiego seta. Dziękujemy także Krzysiowi Głombowiczowi, najlepszemu prezenterowi, za pamięć i opiekę. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla IKS "ATAK".

iks atak

iks atak - iks atak

iks atak

iks atak - iks atak

iks atak

iks atak - iks atak

iks atak

iks atak - iks atak

iks atak

iks atak - iks atak
4 medale w Olsztynie, IKS ATAK zdominował województwo warmińsko-mazurskie w mini siatkówce KINDER+SPORT
Dnia 3 czerwca br. bodbył się Finał Wojewódzki Kinder + Sport do którego zakwalifikowało się po 8 najlepszych drużyn z Warmii i Mazur. Nasze 5 zespołów które stawiły się w Olsztynie osiągnęły rewelacyjne wyniki.

„3” Dziewcząt - Mistrzostwo Województwa awans do Finałów Mistrzostw Polski Kinder + Sport w składzie: Martyna Burzyńska MVP Turnieju / Nikola Kaczmarczyk / Klaudia Szymczyk / Maja Wityczyn.

„3” Chłopców Mistrzostwo Województwa awans do Finałów Mistrzostw Polski Kinder + Sport
w składzie : Oskar Woźny MVP Turnieju / Kamil Dobosz / Szymon Patecki / Michał Ostojski

„4” Chłopców Mistrzostwo Województwa awans do Finałów Mistrzostw Polski Kinder + Sport
w składzie : Oliwier Woźnicki MVP Turnieju / Michał Rożankowski/ Jakub Król / Michał Muraszko / Wiktor Banach / Marcel Kańduła

„2” Chłopców 3 miejsce w województwie w składzie : Paweł Zaton / Jakub Dobosz / Dawid Mroczek

„3” Chłopców 4 miejsce w województwie w składzie : Antoni Posadzy / Mateusz Radziul /Michał Kugler/ Rafał Kaciełowicz.
Powoli przyszedł czas na podsumowanie sezonu 2016/2017. Został nam do rozegrania Finał Mistrzostw Polski w Zabrzu który odbędzie się w dniach 26-29 czerwca. Awansowały do niego aż 3 drużyny które bezapelacyjnie zostały mistrzami województwa.

Takiego roku jeszcze nie było w krótkiej bo 4 letniej historii sekcji siatkówki dzieci a jego koniec może zwieńczyć dzieło które RAZEM rozpoczęliśmy.
Zacznijmy jednak od początku i trochę statystycznie. 6 powołanych zawodników do kadry wojewódzkiej w siatkówce plażowej, 5 miejsce w debiutanckim sezonie młodzika 2016/2017, 4 miejsce na Mistrzostwach Polski szkół Podstawowych,
3 złote medale w finale wojewódzkim Kinder + Sport, 2 medale w Pomorskiej Lidze mini siatkówki dzieci, 1 cel, 1 zespół, 1 rodzina

Nasze młode wilki głodne sukcesu na każdym polu czy to w rozgrywkach szkolnych czy klubowych pokazały, że Elbląg stać na osiąganie bardzo dobrych rezultatów. Jeśli miałbym scharakteryzować w kilku słowach czym wyróżniają się na tle innych: wielkie zaangażowanie w codzienną pracę, wsparcie na treningach, wzajemne dopingowanie się , pasję którą już zarażają swoich młodszych kolegów i koleżanki a także a może przede wszystkim olbrzymie umiejętności które pozwalają na walkę z najlepszymi zespołami w kraju. Przepis na sukces nie jest prosty a składniki trzeba dobierać bardzo precyzyjnie. Sądzę jednak , że już śmiało możemy mówić o sukcesie. Chciałoby się więcej i lepiej i na pewno zrobimy wszystko aby z Zabrza wrócić bardzo szczęśliwi ale już czujemy satysfakcję z tego co wspólnie udało się zrobić.

Walczymy o marzenia i na pewno czeka nas bardzo trudne zadanie jednak jak nie teraz to kiedy ? Jak nie My to kto?

 

iks atak

iks atak - iks atak

iks atak

iks atak - iks atak

iks atak

iks atak - iks atak
IKS ATAK - TENIS
W GDAŃSKU ODBYŁ SIĘ 2 GRAND PRIX POLSKI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W TENISIE STOŁOWYM. ZAWODNICY Z CAŁEJ POLSKI SPOTKALI SIĘ NA OBIEKCIE CENTRUM SZKOLENIA PZTS im. ANDRZEJA GRUBBY, BY ZDOBYWAĆ KOLEJNE PUNKTY TURNIEJU.

W rozgrywkach wzięło udział 5 zawodników naszego klubu: Agnieszka, Adam, Grzesiu, Michał i Paweł. Trenerem sekcji jest Pan Ryszard Grzelak.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
GRA POJEDYNCZA KOBIET - KLASA 11
Agnieszka Strąk -m-ce 6/ ranking 221 punkty
GRA POJEDYNCZA MĘŻCZYZN -KLASA 11
Gołębiewski Paweł m-ce 5 / ranking -222 punkty
Grzegorz Demczuk m-ce 12/ ranking -198 punkty
Michał Bryl m-ce 14 / ranking - 172 punkty
Adam Wiśniewski m-ce 15 / ranking 168 punkty

 

iks atak

iks atak - iks atak

iks atak

iks atak - iks atak

iks atak

iks atak - iks atak

iks atak

iks atak - iks atak

iks atak

iks atak - iks atak
IKS ATAK - Bieg Piekarczyka
Mimo mało przyjemnej aury ponad 760 zawodników stawiło się w sobotę 4 czerwca na starcie IX Biegu Piekarczyka. Zawodnicy musieli pokonać dwie pętle po 5 km. Wśród tych, którym deszcz, wiatr i zimno niestraszne, by bić własne życiowe rekordy, znalazła się także reprezentacja IKS ‘’ATAK’’ w składzie: Renata Sowa, Kasia Cechowska, Izabela Jasiulewicz, Małgorzata Skoczeń, Sylwester Sowa i Adam Bielecki. W tak mało sprzyjających warunkach i naszym zawodnikom udało się zdobyć swoje małe sukcesy. Najlepszy w swojej kategorii wiekowej 50-59 lat okazał się Adam, Sylwkowi udało się pobić własną ‘’ życiówkę’’, dla innych sukcesem było zachęcenie najbliższych do udziału w biegu. W biegu towarzyszącym pobiegła także najmłodsza biegaczka IKS ‘’ATAK’’, Ola Kozłowska . Cieszymy się bardzo, że najmłodsi startują w myśl ‘’Nie ważny wynik, tylko udział’’ – BRAWO OLA !!! Gratulujemy serdeczni wszystkim ukończenia biegu, życzymy wytrwałości i dalszych sukcesów!