W niedzielę Karnawał na lodzie z SUBWAY

plakat

plakat - plakat

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza dzieci na wspólne zakończenie ferii. W najbliższą niedzielę (5.02) na lodowisku Helena odbędzie się Karnawał na lodzie z SUBWAY, który poprowadzi duet klaunów Ruphert i Rico.

Nieubłagalnie zbliża się koniec ferii i już niebawem najmłodsi powrócą do szkoły. Nim jednak zabrzmi pierwszy po feriach dzwonek, na naszych milusińskich czeka jeszcze nieco atrakcji. Jedną z nich jest Karnawał na lodzie z SUBWAY dla dzieci ze szkół podstawowych. Bezpłatna zabawa na elbląskim lodowisku Helena odbędzie się w niedzielę, 5 lutego, o godz. 17:00. W programie imprezy organizatorzy przygotowali zabawy na lodzie, konkursy tematyczne, pokazy klaunów, gagi cyrkowe oraz wiele innych atrakcji.

- Program karnawału został specjalnie przygotowany z myślą o dzieciach ze szkół podstawowych - informuje Marek Wnuk, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i rekreacji. - I właśnie dlatego na lód zapraszamy głównie uczniów podstawówek. Natomiast rodziców i młodzież zachęcamy by zasiedli na trybunach, skąd będą mogli doskonale obserwować wszystko to, co dzieje się na tafli lodowiska. A będzie na co popatrzeć, bo program naszej zabawy jest bardzo ciekawy.

O odpowiedni klimat w czasie zabawy zadba duet klaunów Ruphert i Rico, których na elbląskim lodowisku gościliśmy już dwukrotnie. Łyżwy i muzyka to najlepsze połączenie, a jeśli do tego dołożymy jeszcze konkursy i odpowiedni humor, to świetną zabawę mamy gwarantowaną. Program jest na tyle bogaty, że w ciągu półtoragodzinnej zabawy każdy znajdzie coś dla siebie. Podczas widowiska „Lodowe przygody bałwanka” na najmłodszych czekały będą fantastyczne konkursy z nagrodami, gagi cyrkowe, gadżety karnawałowo-cyrkowe oraz deszcz confetti i baniek mydlanych. Organizatorzy zachęcają mieszkańców, by niedzielne popołudnie spędzili podczas wspólnej zabawy karnawałowej na lodowisku Helena.

Sponsorzy karnawału: Restauracja SUBWAY mieszcząca się w CH Ogrody Elbląg oraz KONI Systemy IT.

Tekst i fot. MOSiR