W sobotę zagraj w squasha

gramy

gramy - gramy

Nie masz pomysłu na najbliższy weekend? Chcesz spędzić go na sportowo? Zapraszamy na kolejne zajęcia w ramach akcji Aktywuj się z MOSiR-em, które odbędą się już w najbliższą sobotę.

Nie ma znaczenia na jakim poziomie grasz, czy jest to tylko sobotnia rozrywka dla zabicia czasu, czy jesteś zaangażowanym amatorem, czy też graczem zawodowym, ważne by Twoja gra była przyjemnością i przygodą, a nie walką o przetrwanie. I właśnie dla tych wszystkich, którzy lubią nowe wyzwania, dużo ruchu oraz sport w każdej niemal postaci, Miejski Ośrodek Sportu i rekreacji oraz Szkoła Tenisa SCORE przygotowali grupowe zajęcia nauki gry w squasha.

Squash, kiedyś znany tylko z amerykańskich filmów, stał się pasją wielu mieszkańców Elbląga. To sport dla wszystkich, którym obce nie są zwinność, refleks, spryt oraz wysiłek. Zajęcia na sali, pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów, pozwolą nam zgłębić wiedzę i poznać tajniki tej pięknej dyscypliny sportu. To także wspaniała okazja do nawiązania nowych znajomości i spędzenia czasu w miłej atmosferze.

Zajęcia z instruktorem odbywają się w każdą sobotę o godz. 15:00 w Hali Sportowo-Widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej 135. Każdorazowy kosz uczestnictwa to 10 złotych od osoby. Więcej informacji o programie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji można znaleźć na stronie internetowej w zakładce Aktywuj się z MOSiR-em.

Tekst i fot. MOSiR