Funkcjonowanie lodowiska w okresie świąteczno-noworocznym

na lodowisku

na lodowisku - na lodowisku

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że w okresie świąteczno-noworocznym zmianie ulegną godziny funkcjonowania lodowiska Helena. W święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok oraz święto Trzech Króli, obiekt będzie całkowicie zamknięty, w zamian w pozostałe dni uruchomione zostaną dodatkowe ślizgawki.

W najbliższą środę i czwartek (21-22 grudnia) wszystkie zajęcia na lodowisku odbywać się będą zgodnie z obowiązującym harmonogramem. Natomiast w piątek, 23 grudnia, dla dzieci i młodzieży uruchomione zostaną dodatkowe ślizgawki  w godzinach: 10:00, 11:00, 12:00 i  13:00. Lodowisko nieco krócej, bo do godz. 12:00, będzie funkcjonowało w Wigilię 24 grudnia. Natomiast pierwszego i drugiego dnia świąt (25-26 grudnia) obiekt będzie całkowicie nieczynny. Miłośnicy zimowych uciech na lodowisko będą mogli powrócić tuż po świętach. Od wtorku 27 grudnia do piątku 30 grudnia wszystkie zajęcia na lodowisku odbywać się będą zgodnie z harmonogramem. Także w te dni uruchomione zostaną dodatkowe ślizgawki dla dzieci i młodzieży w godzinach: 10:00, 11:00, 12:00 i  13:00. W Sylwestra (31 grudnia) obiekt czynny jedynie na zajęcia klubowe do godz. 12:00, natomiast w Nowy Rok (1 stycznia) kryte lodowisko będzie zamknięte.

Na lód ponownie powrócimy w poniedziałek 2 stycznia i aż do czwartku 5 stycznia zajęcia na lodowisku odbywać się będą zgodnie z obowiązującym harmonogramem, a dla mieszkańców ponownie udostępniona zostanie ogólnodostępna ślizgawka. Kolejna, ostatnia już przerwa w funkcjonowaniu lodowiska, będzie miała miejsce w piątek 6 stycznia w święto Trzech Króli. Tego dnia lodowisko będzie całkowicie nieczynne. Bilet wstępu na ślizgawkę kosztuje 9 złotych (normalny) i 6 złotych (ulgowy).

Więcej informacji o funkcjonowaniu obiektów oraz szczegółowy harmonogram zajęć można znaleźć na stronie internetowej MOSiR w zakładce kryte lodowisko.

Tekst i fot. MOSiR