Ice Party w świątecznym klimacie

plakat

plakat - plakat

W najbliższą niedzielę na lodowisku Helena po raz kolejny spotkają się miłośnicy muzyki i dobrej zabawy. Ostatnie w tym roku taneczne spotkanie Ice Party organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, przebiegać będzie w świątecznym klimacie.

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Świąteczną atmosferę czuć na każdym kroku. Sklepowe witryny, choinki na skwerach i placach, udekorowane ulice przypominają nam o zbliżających się świętach. Natomiast Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza elblążan na ostatnie w tym roku Ice Party, czyli taneczną wyprawę w świat tańca i dobrej muzyki. Tym razem zabawa przebiegać będzie w świątecznych klimatach, dlatego organizatorzy proszą uczestników, by na Ice Party przybyli z czapeczkami świętego Mikołaja i w strojach przypominających święta. Wspólne szaleństwo na łyżwach odbędzie się, już w najbliższą niedzielę, 18 grudnia, o godz. 16:40 na lodowisku Helena.

W tym sezonie Ice Party towarzyszy mieszkańcom, od listopada i potrwa aż do końca marca. Taneczne spotkania na lodzie odbywać się będą dwa razy w miesiącu w niedzielne popołudnia. Natomiast wielki finał z nagrodami zaplanowano na 19 marca 2017 r.

- Ilość uczestników Ice Party w poprzednim sezonie pokazała, że ta forma spędzania wolnego czasu bardzo spodobała się mieszkańcom - mówi Marek Kucharczyk, Specjalista ds. Marketingu i Reklamy w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Elblągu. - Lodowisko odwiedzały nie tylko dzieci i młodzież, ale także cale rodziny. Dlatego też w tegorocznym programie akcji „Aktywuj się z MOSiR-em” nie mogło zabraknąć wspólnych zabaw na lodzie.

W czasie Ice Party w muzyczną podróż zabierze nas znany konferansjer Krzysztof Panas, co oczywiście gwarantuje świetną zabawę. Podczas imprezy usłyszymy największe hity z minionych i obecnych czasów, począwszy od coverów, znanych przebojów z parkietów, a kończąc na hitach z lat 70’, 80’ i 90’. Ice Party to jednak nie tylko jazda na łyżwach przy muzyce. Podczas każdego ze spotkań odbywać się będą zabawy i konkursy. Na uczestników czeka także koncert życzeń. Każdy chętny będzie mógł zamówić ulubioną piosenkę dla koleżanki, kolegi czy bliskiej mu osoby.

Nagrody rzeczowe na Ice Party ufundowane zostały przez: Restaurację szybkiej obsługi -Subway, Braniewsko-Pasłęcki Bank Spółdzielczy, Jump Fitness - Maciej Skrobotun, Studio urody Diamond Another You Marlena Werenc - kosmetolog.

Bilet wstępu na zabawę to koszt 11 złotych (bilet normalny) i 8 zł (bilet ulgowy), nie obowiązują karnety. Bilety wstępu z uwzględnieniem karty dużej rodziny 8 złotych (bilet normalny) i 6 zł (bilet ulgowy). W czasie imprezy czynna będzie także wypożyczalnia sprzętu, a za wypożyczenie pary łyżew zapłacimy 6 zł. Bilety wstępu można zakupić i rezerwować w kasie lodowiska, która czynna jest we wtorki, czwartki i  piątki w godz. 16:00 do 19:30 oraz soboty i niedziele w godz. 12:00 – 17:00. Zapisy przyjmowane są także telefoniczne pod nr (55) 625-63-13 w godzinach otwarcia kasy.

Terminy spotkań w ramach Ice Party (niedziela, godz. 16:40): 18 grudnia; 15 i 29 stycznia 2017 r.; 5 i 19 lutego, 5 marca oraz wielki finał - 19 marca 2017 r.

Tekst i fot. MOSiR