Elbląg za pół ceny z rekordem okazji

Elbląg za pół ceny z rekordem okazji

Elbląg za pół ceny z rekordem okazji - Elbląg za pół ceny z rekordem okazji

Kuchnia polska, specjały kuchni wschodniej lub włoskiej? A po obiedzie to na basen, salsę, czy może na paintball? Przed takimi wyborami mogą stanąć elblążanie, którzy w najbliższy weekend zdecydują się skorzystać ze specjalnie przygotowanych promocyjnych ofert w ramach akcji „Elbląg za pół ceny”.

 

Już 10 i 11 września zapraszamy na zakupy z 50-procentowymi rabatami. Warto skorzystać z tej oferty, ponieważ jesienna odsłona „Elbląga za pół ceny” zapowiada się rekordowo. Zgłosiło się do niej aż 80 różnych firm. Po raz pierwszy do tej akcji przyłączyło się m.in. Centrum Handlowe Ogrody. A tam zakupy z upustem będzie można zrobić w 24 sklepach. Nowych firm, które oferują swoje towary lub usługi, jest więcej. W promocyjnej cenie można będzie zaaranżować wnętrze swojego domu, sprawdzić auto, a nawet wynająć ochronę.


Tradycyjnie dużo ofert jest skierowanych do pań. O ich zdrowie i urodę zadbają elbląskie salony piękności, które oferują szeroki wachlarz usług. W weekendowej taryfie ulgowej znajdziemy zabiegi odmładzające, wyszczuplające, masaże, będzie można również poprawić swoje samopoczucie w strefie SPA lub na basenie.


Gdy panie będą bujały w obłokach oddając się błogiemu odpoczynkowi, panowie też będą mogli odlecieć – i to dosłownie – ponieważ Aeroklub Elbląski zaprasza na loty szybowcem.


Po dniu pełnym wrażeń warto będzie skorzystać ze specjalnych ofert przygotowanych przez elbląskie hotele, gdzie oprócz noclegów, będziemy mieli możliwość skorzystania z dodatkowych usług, m.in. ze strefy SPA.


Oferty promocyjne wszystkich partnerów akcji wraz ze szczegółowym opisem można znaleźć na stronie internetowej (www.elblagzapolceny.elblag.eu). Przypominamy, że w weekend „Elbląg za pół ceny” wszystkie miejsca biorące udział w akcji będą oznakowane specjalnymi plakatami.