Ostatni weekend Lata w formie

lato w formie

lato w formie - lato w formie
Przed nami ostatni, wakacyjny weekend „Lata w formie”. A skoro ostatki, to musi być dobra zabawa.Zaczynamy w piątek o godz. 16 zajęciami fitness dla mam z wózkami (BUGGYGYM). Dalsze popołudnie upłynie w rytmach szant, muzyki folkowej, gorących rytmów hiszpańskich i mocniejszego, rockowego brzmienia.
W sobotę nie lada gratka czeka na miłośników sportu. W Bażantarni o godz. 10 rozpoczną się zawody Pucharu Polski, zaliczanych również do Pucharu Świata w Nordic Walking. Na starcie staną zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Swój udział w zawodach zadeklarowało już około 700 zawodników – w tym czołowi „kijkarze” Europy. Zapraszamy do startu, jak i kibicowania sportowcom.
W godz. 16-19 czekają nas kolejne emocje sportowe. Na stadionie przy ul. Saperów odbędzie się Rodzinny Festyn Lekkoatletyczny. Rodziny będą rywalizowały w różnych konkurencjach – biegi, skoki w dal, rzut piłeczką palantową, pchnięcie kulą. Uczestnicy będą mogli także przejść test Coopera i sprawdzić wydolność swojego organizmu.
Na zakończenie zapraszamy na ostatni seans Letniego kina pod chmurką. Na dziedzińcu Galerii El pokazany zostanie „Marsjanin”. Początek seansu godz. 21. Wybierając się na film warto zabrać ze sobą koce, ponieważ dzieło Ridley’a Scott’a trwa ponad dwie godziny.


W niedzielę zapraszamy od godz. 11 na Rodzinny Piknik Lotniczy, który obędzie się w Aeroklubie Elbląskim. Będzie można polatać, posłuchać koncertu, obejrzeć sprzęt lotniczy, a nawet oddać krew i pojeździć konno. Do tego dochodzą pokazy rycerskie i wiele innych atrakcji.
Szczególnie zapraszamy na koncert wirtuozów wieńczący wakacyjny cykl „Lato w formie”. Na scenie przy katedrze usłyszymy muzykę z różnych stron świata w wykonaniu solistów Wojciecha Mrozka i Artura Banaszkiewicza oraz Trio w składzie: Wojciech Puszek (piano), Jerzy Stelmaszczuk (gitara basowa), Marek Strach (perkusja).

lato w formie

lato w formie - lato w formie