Pokaz kulinarny mistrz-uczeń

Pokaz kulinarny mistrz-uczeń

Pokaz kulinarny mistrz-uczeń - Pokaz kulinarny mistrz-uczeń
W czwartek 25 sierpnia o godz. 11.00 zapraszamy na ostatnie wakacyjne spotkanie w ramach cyklu „Zielone lato w bibliotece”. Z kulinarnym pokazem mistrz-uczeń wystąpią Barbara Bukowska i Przemysław Zwański. Wstęp wolny!

 
Barbara Bukowska i Przemysław Zwański, tym razem wspólnie, przygotują masło ziołowe, pesto ziołowe i sól ziołową. Przemysław Zwański – młody kucharz, zdobywający liczne nagrody w kulinarnych konkursach, był uczniem Barbary Bukowskiej – dietetyczki i nauczycielki w Zespole Szkół Gastronomicznych w Elblągu. Podczas czwartkowego spotkania z krótkim recitalem fortepianowym wystąpi też młody Kanadyjczyk Amadeusz Kazubowski-Hudson. Tradycyjnie serwowane będą herbatki ziołowe. Zapraszamy!


„Zielone lato w bibliotece” to propozycja cyklu spotkań dla seniorów, które w okresie wakacyjnym w każdy czwartek (od godz. 11.00) odbywają się na bibliotecznym dziedzińcu przy ul. św. Ducha 3-7 (w razie niepogody w Dziale Zbiorów Audiowizualnych).


Jednocześnie informujemy, że w każdy czwartek w godzinach od 11.00 do 14.00 w Dziale Zbiorów Audiowizualnych Biblioteki Elbląskiej dyżur pełni członek Elbląskiej Rady Seniorów (dyżurny numer telefonu: 55 625 60 20).   

Więcej informacji:   
Dział Zbiorów Audiowizualnych   
tel. (55) 6256019/20   
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.