Lato w FORMIE, Lato w ELBLĄGU

lato w formie

lato w formie - lato w formie


Nadchodzący weekend upłynie nam pod znakiem sportu i kultury. Już od piątku przygotowujemy się do zawodów triathlonowych  GARMIN Iron Triathlon. W sobotę wszyscy miłośnicy historii Elbląga będą mogli dowiedzieć się czegoś więcej o elbląskim muzeum podczas spotkania pt. "Kierunek Muzeum”. Przewodnikiem będzie Leszek Marcinkowski.

 

Nadal pozostajemy w klimacie kultury, w ramach festiwalu „Muzyka polska na Żuławach”, w sobotę Elbląska Orkiestra Kameralna zagra dwa razy. O 15:00 odbędzie się otwarta próba generalna na placu przy Katedrze, natomiast o godz. 19:00 koncert w Katedrze św. Mikołaja. Sobotę zakończymy o 21:30 "Letnim kinem pod chmurką”. Na dziedzińcu Centrum Sztuki Galerii EL, będzie można obejrzeć francuski komediodramat pt. „Nietykalni”, który oczarował miliony widzów.

W niedzielę przoduje sport. Oficjalne otwarcie Garmin Iron Triathlon o godz. 11.15, ale już od 10:30 najmłodsi będą mogli sprawdzić się na dystansie 200 m, 500 m  i 1 km. Niedzielny wieczór zakończy występ zespołu "Ptaki Mają Frazę” w Parku Bażantarnia.

lato w formie

lato w formie - lato w formie